  • zegarek-meski-casio-digital-casio-ae-1600h-5avef
  • zegarek-meski-casio-digital-stan-nowy
  • zegarek-meski-casio-digital-marka-casio
  • zegarek-meski-casio-digital-typ-nareczny
  • zegarek-meski-casio-digital-rodzaj-analogowe
  • zegarek-meski-casio-digital-mechanizm-kwarcowy
Zegarek męski Casio Digital
2 osoby kupiły
Gwarancja Najniższej Ceny
Gwarancja Najniższej Ceny
z 10 sztuk
z 10 sztuk
Darmowa dostawa
1 miesiąc na odstąpienie od umowy
Zegarownia
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,5% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Casio
Typ
naręczny
Rodzaj
analogowe
Mechanizm
kwarcowy
Styl
sportowy
Rodzaj paska
Pasek
Materiał paska
tworzywo sztuczne
Kształt koperty
okrągła
Materiał koperty
tworzywo sztuczne
Funkcje
Budzik, Datownik, Podświetlenie, Stoper, Timer, Wodoszczelny
Wodoszczelność
100m = WR100
Szkiełko
akrylowe
Wzór dominujący
bez wzoru
Cechy dodatkowe
brak
Szerokość paska
26 mm
Długość paska część ze sprzączką
210 mm
Długość paska część z dziurkami
210 mm
Długość bransolety
210 mm
Szerokość koperty
50 mm
Wysokość koperty
16 mm
Kolor koperty
brązowy
Kolekcja/Seria
modny g-shock wytrzymały
Szerokość mocowania
26 mm
Model
AE-1600H-5AVEF
Kod producenta
AE-1600H-5AVEF
Stan opakowania
oryginalne
Język instrukcji
angielska
Zawiera baterie
tak
Opis produktu
Zegarek męski Casio Digital AE-1600H-5AVEF
Specyfikacja zegarka Casio AE-1600H-5AVEF:
  • Model: AE-1600H-5AVEF
  • Kolor koperty: Brązowy
  • Kolor tarczy: Wyświetlacz
  • Kalendarz: wieczny
  • Dodatkowe wskazanie czasu: Format 12/24 h, Podwójny czas
  • Marka: Casio
  • Rodzaj produktu: zegarek
  • Rodzaj: Męski
  • Wodoszczelność: 100 metrów
  • Rodzaj koperty: Tworzywo
  • Szerokość koperty: 50.00 mm
  • Grubość koperty: 16.00 mm
  • Szkiełko: Hesalitowe
  • Typ paska: Tworzywo
  • Kolor paska: Brązowy
Oryginalne zegarki Casio
100% Bezpieczne zakupy
Zegarki CASIO
Opinie o produkcie
0
Zegarek męski Casio Digital
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 miesiąc
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Warszawa
Reklamacja
2 lata
Zwroty
O sprzedającym