  • lozysko-przegubowe-ge25uk2rsaina
  • lozysko-przegubowe-ge25uk2rsaina-stan-nowy
  • lozysko-przegubowe-ge25uk2rsaina-srednica-wewnetrzna-25-mm
Łożysko przegubowe GE25UK2RSAINA
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
AgroSAM
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Średnica wewnętrzna
25 mm
Średnica zewnętrzna
42 mm
Kod producenta
GE25-UK-2RS-A
Wysokość
20 mm
Marka
INA
Rodzaj
ślizgowe
Opis produktu
Przedmiotem ogłoszenia jest:
Łożysko przegubowe
Średnica wew.: 25 mm
Średnica zew.: 42 mm
Typ uszczelnienia: 2RS
Typ łożyska: Łożysko przegubowe
Obciążenie statyczne promieniowe: 213000 N
Obciążenie dynamiczne promieniowe: 128000 N
Szerokość części zewnętrznej: 16 mm
Szerokość części wewnętrznej: 20 mm
Średnica kuli: 35,5 mm
Numer referencyjny OE: GE25-UK-2RS-A
Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem.
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!
lozysko-przegubowe-ge25uk2rsainalozysko-przegubowe-ge25uk2rsaina-stan-nowy
SKU:
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Kamionna
O sprzedającym