  • przekaznik-interfejsowy-pir4-230ac-00lv
Przekaźnik interfejsowy PIR4-230AC-00LV
z 35 sztuk
z 35 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
pro-hurt-24
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,0% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Rodzaj
inny
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024
Tak
Opis produktu
PIR4-230AC-00LV Przekaźnik interfejsowy: 4P - cztery zestyki przełączne. Szerokość 27 mm. Separacja obwodów - wejście / wyjście. Wskaźnik LED zielony. Warystor V tłumiący przepięcia. Zaciski śrubowe. Wyjście: styki 4P - zaciski: 11(9)-12(1)-14(5), 21(10)-22(2)-24(6), 31(11)-32(3)-34(7), 41(12)-42(4)-44(8), AC1 - 6 A / 250 V, DC1 - 6 A / 24 V. Wejście - zaciski: (+)A1(13) - (-)A2(14), napięcie zasilania Un - 230 V AC. Wymiary: 75 x 27 x 82 mm. Montaż na szynie 35 mm lub na płycie montażowej dwoma wkrętami M3. Zestaw zawiera gniazdo GZM4 - IP 20.
Waga: 0.11
SKU: HEB626
EAN: 5900005099625
Numer produktu: 146 044 787
BDO: 000015637
Opinie o produkcie
0
O sprzedającym