  • zasilacz-lrs-150-24-24v-dc-65a
zasilacz-lrs-150-24-24v-dc-65a
zasilacz-lrs-150-24-24v-dc-65a
Tylko 2 produkty w magazynie
Pozostały tylko 2 szt.
Pozostały tylko 2 szt.
Darmowa dostawa
1 miesiąc na odstąpienie od umowy
E-AUTOMATYKA
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Waga (z opakowaniem)
0,5 kg
Stan opakowania
oryginalne
Kod producenta
MEANWELL-LRS-150-24
Producent
Mean Well
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024
Tak
Opis produktu
Zasilacze
Oto specyfikacja techniczna zasilacza Mean Well LRS-150-24.
⚡ Parametry Wyjściowe (Output)ParametrWartośćOpis / UwagiNapięcie znamionowe DC24VPrąd znamionowy6.5AMoc znamionowa156WZakres prądu0 ~ 6.5ATętnienia i szumy200mVp-pMierzone przy 20MHz pasmaZakres regulacji napięcia21.6 ~ 28.8VRegulacja potencjometrem V ADJTolerancja napięcia±1.0%Regulacja linii±0.5%Regulacja obciążenia±0.5%Czas ustalania i narastania500ms, 30msPrzy 230VAC i pełnym obciążeniuCzas podtrzymania (Hold-up)30msPrzy 230VAC i pełnym obciążeniu Parametry Wejściowe (Input)ParametrWartośćOpis / UwagiZakres napięcia wejściowego85 ~ 132VAC / 170 ~ 264VACWybierane przełącznikiem. Domyślnie ustawione na 230VZakres napięcia DC240 ~ 370VDCTylko przy ustawieniu przełącznika na 230VACCzęstotliwość47 ~ 63HzSprawność (typowa)89%Wyższa niż w modelu 12VPrąd AC (pobór)2.8A / 115VAC1.6A / 230VACPrąd rozruchowy60APrzy 230VAC (zimny start)Prąd upływu< 0.75mAPrzy 240VAC️ Zabezpieczenia (Protection)Typ zabezpieczeniaZakres / Sposób działaniaPrzeciążeniowe
110 ~ 140% znamionowej mocy wyjściowej.
Typ: Hiccup mode (automatyczny powrót po ustąpieniu przeciążenia).
Nadnapięciowe
28.8 ~ 33.6V.
Typ: Wyłączenie napięcia wyjściowego. Wymagane ponowne włączenie zasilania.
TermiczneWyłączenie napięcia przy przegrzaniu. Wymagane ponowne włączenie po ostygnięciu.ZwarcioweTak, ciągłe. Automatyczny powrót po usunięciu zwarcia.️ Warunki Środowiskowe (Environment)ParametrWartośćTemperatura pracy-30 ~ +70°CWilgotność pracy20 ~ 90% RH (bez kondensacji)Współczynnik temperaturowy±0.03% / °C (0 ~ 50°C)Odporność na wibracje10 ~ 500Hz, 5G 10min/1cykl, osie X, Y, ZObniżenie znamion (Derating)Spadek wydajności powyżej 50°C Bezpieczeństwo i EMC (Safety & EMC)KategoriaStandard / NormaNormy bezpieczeństwaUL60950-1, TUV EN60950-1, EN60335-1, EN61558-1/-2-16, CCC GB4943Wytrzymałość izolacjiWejście-Wyjście: 3.75KVAC; Wejście-Uziemienie: 2KVAC; Wyjście-Uziemienie: 1.25KVACRezystancja izolacji>100M Ohm / 500VDCEmisja EMCEN55032 (CISPR32) Class B, EN55014, EN61000-3-2,-3Odporność EMCEN61000-4-2,3,4,5,6,8,11, EN61000-6-2⚙️ Parametry Mechaniczne (Mechanical)ParametrWartośćWymiary159 x 97 x 30 mm (Długość x Szerokość x Wysokość)Waga0.48 kgChłodzeniePasywne (konwekcja powietrza, brak wentylatora)Kod towaru (Mean Well)LRS-150-24
Numer produktu: 317 034 110
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 miesiąc
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Reklamacja
2 lata
Zwroty
O sprzedającym