  • adapter-bcs-universal-bcs-adu100
  • adapter-bcs-universal-bcs-adu100-stan-nowy
  • adapter-bcs-universal-bcs-adu100-marka-bcs
  • adapter-bcs-universal-bcs-adu100-model-bcs-adu100
z 14 sztuk
z 14 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
alarmistaa
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
92,3% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
BCS
Model
BCS-ADU100
Kod producenta
BCS-ADU100
Opis produktu
Przeznaczenie
  • Uniwersalna puszka montażowa do kamer
  • Średnica puszki Ø100mm
  • Liczba otworów montażowych kamery: 2,3,4
  • Regulowany rozstaw otworów montażowych kamery Ø53mm~Ø78mm
  • Kompatybilny z systemami montażu sufitowego (P-UAD, P-IAD22, P-IAD52) lub (ARS200, ARS120, R100)
Opinie o produkcie
0
O sprzedającym