  • bt152-600r-cdi-tyrystor-600v-20a
1 osoba kupiła
z 1000 sztuk
z 1000 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
GZZ
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
96,2% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
SMD
brak informacji
Producent
Inna
Symbol
TG-92737
Opis produktu
Producent = CDIL; Montaż = THT; Obudowa = TO220; Rodzaj opakowania = luzem; Napięcie wsteczne maks. = 600V; Prąd przewodzenia maks. = 20A; Prąd w impulsie maks. = 200A; Prąd przewodzenia = 13A; Prąd bramki = 32mA; Typ tyrystora = tyrystor
Numer produktu: 252 651 873
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
O sprzedającym