  • kabel-coaxial-conotech-ns113tri-gel-100-m
  • kabel-coaxial-conotech-ns113tri-gel-100-m-marka-conotech
kabel-coaxial-conotech-ns113tri-gel-100-mkabel-coaxial-conotech-ns113tri-gel-100-m-marka-conotech
Darmowa dostawa
14 miesięcy na odstąpienie od umowy
Voltix
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Nie można zapytać o ten produkt
Faktura VAT
Marka
Conotech
Długość kabla
100 m
Średnica zewnętrzna
6,8 mm
Średnica żyły głównej
1,13 mm
Ekranowanie
potrójne
Waga (z opakowaniem)
4 kg
Certyfikat
CE
Kod producenta
NS 113TRI GEL
Model
NS113TRI GEL
Opis produktu
Specyfikacja ogólna:
  • Rodzaj: RG-6
  • Żyła wewnętrzna: miedziana (CU), ø 1,13 ± 0,02 mm
  • Izolacja żyły: polietylen spieniany fizycznie azotem (FPE), ø 4,80 ± 0,02 mm
  • Ekran 1: folia aluminium/PET (AL/PET), 0,04 mm
  • Oplot: gęsto pleciony drut aluminiowy z optycznym pokryciem 98%, wypełniony żelem, 144x0,12 mm
  • Ekran 2: folia aluminium/PET (AL/PET), 0,04 mm
  • Otulina zewnętrzna: polietylen (PE), kolor czarny
  • Średnica przewodu: ø 6,80 mm
  • Impedancja: 75 ± 3 Ω