  • kamera-ip-apti-304c3-28wp-3-mpx-2-8-mm
  • kamera-ip-bullet-3mpx-2-8mm-apti-304c3-28wp-marka-apti
  • kamera-ip-bullet-3mpx-2-8mm-apti-304c3-28wp-waga-z-opakowaniem-0-516-kg
  • kamera-ip-bullet-3mpx-2-8mm-apti-304c3-28wp-waga-produktu-0-52-g
Kamera IP bullet 3Mpx 2.8mm APTI-304C3-28WP
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
ATTIMA
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Nie można zapytać o ten produkt
Faktura VAT
Marka
APTI
Waga (z opakowaniem)
0,516 kg
Waga produktu
0,52 g
Model
APTI-304C3-28WP
Rozdzielczość
3 Mpx
Klasa szczelności kamery
IP67
Zasięg podczerwieni
25 m
Cechy dodatkowe
Przewodowy
Technologia
IP
Obiektyw
stałoogniskowy
Obudowa
tubowa (bullet)
Typ kamery
czarno-biała
Rozmiar przetwornika
inny
Funkcje
cyfrowa redukcja szumów (DNR)
Certyfikat
CE
Kod producenta
APTI-304C3-28WP
Zawiera baterie
nie
Opis produktu
Kod towaru: APTI-304C3-28WP
Dane techniczne:
  • Standard: TCP/IP
  • Wielkość matrycy: 3 Mpx
  • Przetwornik: 1/2.9 " Progressive Scan CMOS
  • Rozdzielczość:
  • 2304 x 1296 - 3 Mpx
  • 1920 x 1080 - 1080p
  • 1280 x 720 - 720p
  • Obiektyw: 2.8 mm
  • Kąt widzenia:
  • 91 ° (dane producenta)
  • 100 ° (nasze testy)
  • Zasięg oświetlacza IR: 25 m
  • Metoda kompresji obrazu: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
  • Prędkość transmisji strumienia głównego: 25 kl/s @ 3 Mpx
  • Interfejs sieciowy: 10/100 Base-T(RJ-45)
  • Gniazdo karty pamięci: nie
  • Wejścia / wyjścia alarmowe: nie
  • Audio: nie
  • WEB Server: Wbudowany
  • Maks. liczba użytkowników on-line: 10
  • ONVIF: tak
  • Interfejs RS-485: nie
  • Android: Darmowa aplikacja BitVision
  • iOS (iPhone): Darmowa aplikacja BitVision
  • Domyślny adres IP: 192.168.1.168
  • Domyślny login / hasło administratora:
  • admin / admin
  • Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu
  • Porty dostępu przez aplikację na PC: 80
  • Port dostępu przez aplikację mobilną: 80
  • Port ONVIF: 80
  • RTSP URL:
  • rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Strumień główny
  • rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Strumień pomocniczy
  • Wybrane funkcje:
  • D-WDR - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
  • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • F-DNR (Defog) - Redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi
  • Flicker Control - Technologia eliminująca męczący oczy efekt migotania obrazu
  • BLC - kompensacja światła wstecznego (tła)
  • HLC - Kompensacja silnego światła (punktowego)
  • Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości
  • ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
  • Detekcja ruchu
  • Strefy prywatności - maks. 3
  • Tryb dzień/noc - konfigurowalny
  • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
  • Sharpness - Wyostrzanie konturów obrazu
  • Zasilanie:
  • PoE (802.3af),
  • 12 V DC / 290 mA
  • Pobór mocy: ≤ 3.5 W
  • Obudowa: Compact - Aluminium
  • Kolor: Biały
  • Klasa szczelności: IP67
  • Temperatura pracy : -20 °C ... 60 °C
  • Waga: 0.43 kg
  • Wymiary: 173 x 73 x 73 mm
  • Producent / Marka: APTI
Numer produktu: 326 023 527
Opinie o produkcie
0