  • kamera-ip-apti-apti-rf42map-37-4-mpx
  • kamera-ip-apti-apti-rf42map-37-4-mpx-marka-apti
  • kamera-ip-apti-apti-rf42map-37-4-mpx-waga-z-opakowaniem-0-204-kg
  • kamera-ip-apti-apti-rf42map-37-4-mpx-waga-produktu-204-g
  • kamera-ip-apti-apti-rf42map-37-4-mpx-model-apti-rf42map-37
  • kamera-ip-apti-apti-rf42map-37-4-mpx-rozdzielczosc-4-mpx
  • kamera-ip-apti-apti-rf42map-37-4-mpx-klasa-szczelnosci-kamery-brak
  • kamera-ip-apti-apti-rf42map-37-4-mpx-zasieg-podczerwieni-30-m
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Nooti
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
81,6% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
APTI
Waga (z opakowaniem)
0,204 kg
Waga produktu
204 g
Model
APTI-RF42MAP-37
Rozdzielczość
4 Mpx
Klasa szczelności kamery
brak
Zasięg podczerwieni
30 m
Technologia
IP
Obudowa
inna
Typ kamery
kolorowa
Funkcje
mikrofon
Kod producenta
Zawiera baterie
nie
Opis produktu
KAMERA IP APTI-RF42MAP-37 Wi-Fi, PINHOLE - 4 Mpx 3.7 mm
Wybrane funkjce:
  • Moduł Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Zasięg : 50 m (otwarta przestrzeń)
  • WDR - 120 dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
  • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • BLC - kompensacja światła wstecznego (tła)
  • HLC - Kompensacja silnego światła (punktowego)
  • ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
  • Flicker Control - Technologia eliminująca męczący oczy efekt migotania obrazu
  • F-DNR (Defog) - Redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi
  • Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości
  • Detekcja ruchu
  • Strefy prywatności
  • Konfigurowalne: jasność, kontrast, nasycenie
  • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
  • Sharpness - Wyostrzanie konturów obrazu
SPECYFIKACJA
  • Standard: TCP/IP
  • Przetwornik: 1/3 " Progressive Scan CMOS
  • Wielkość matrycy: 4 Mpx
  • Obiektyw: 3.7 mm (pinhole)
  • Kąt widzenia:
  • 70 ° (dane producenta)
  • 90 ° (nasze testy)
  • Stosunek sygnał/szum (S/N): > 52 dB
  • Czułość: 0.01 Lux @ F1.6 (AGC wyłączone)
  • Metoda kompresji obrazu: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
  • Wejścia / wyjścia alarmowe: 1 / -
  • Prędkość transmisji strumienia głównego: 25 kl/s - 4 Mpx
  • Interfejs sieciowy:
  • 10/100 Base-T (RJ-45)
  • Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n
  • Audio:
  • Wejście Audio - Gniazdo Jack 3.5 mm
  • Wyjście Audio - Gniazdo Jack 3.5 mm
  • Obsługa dwukierunkowego audio
  • WEB Server: Wbudowany
  • Maks. liczba użytkowników on-line: 10
  • ONVIF: 2.4
  • Interfejs RS-485: Nie
  • Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 512GB (możliwy zapis lokalny)
  • Android: Darmowa aplikacja BitVision
  • iOS (iPhone): Darmowa aplikacja BitVision
  • Domyślny adres IP: 192.168.1.168
  • Domyślny login / hasło administratora: admin / admin
  • Porty dostępu przez aplikację na PC: 80
  • WEB Server: Wbudowany
  • Port dostępu przez aplikację mobilną: 80
  • Port ONVIF: 80
  • Zasilanie: 12 V DC / 190 mA
  • Pobór mocy: ≤ 2.3 W
  • Obudowa: Mini - Metalowa
  • Kolor: Czarny
  • Temperatura pracy : -20 °C ... 60 °C
  • Waga: 0.14 kg
  • Wymiary: 37.5  x 37.5  x 30 mm
  • Producent / Marka: APTI
kamera-ip-apti-apti-rf42map-37-4-mpxkamera-ip-apti-apti-rf42map-37-4-mpx-marka-apti
Numer produktu: 328 207 983
BDO: 000682972
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym