Lenovo ThinkPad Universal, 40B00135DK
z 450 sztuk
z 450 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
ELECTROLOG
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
Opis produktu
Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Wired Black
- Długość: 27,00
- Wysokość: 8,50
- Głębokość: 19,50
- EAN: 5704174832485
- Producent: Lenovo
- Kod producenta: 40B00135DK
- Kraj pochodzenia: JP
ThinkPad Uniwersalny Kabel Thunderbolt 4 Czarny
Specyfikacja dla 40B00135DK
Dane logistyczne
- Kod systemu zharmonizowanego (HS): 84733020
Sieć
- Ethernet LAN: Tak
- Porty Ethernet LAN (RJ-45): 1
Warunki operacyjne
- Wilgotność względna (H-H): 5 - 95 %
- Temperatura pracy (T-T): 0 - 40 °C
Wymiary opakowania
- Głębokość (opakowanie, cm): 19,5 cm
- Waga brutto (opakowanie, kg): 1,2 kg
- Wysokość (opakowanie, cm): 8,5 cm
- Szerokość (opakowanie, cm): 27 cm
Zawartość opakowania
- Adapter AC w zestawie: Tak
Wydajność
- Certyfikacja: cULus, FCC, ICES, NOM
- Kolor produktu: Czarny
Porty i interfejsy
- Port combo słuchawkowy/mikrofonowy: Tak
- Technologia łączności: Przewodowa
- Gniazdo DC-in: Tak
- Wersja DisplayPort: 1.4
- Ilość portów DisplayPort: 2
- Ilość portów HDMI: 1
- Wersja HDMI: 2.1
- Łączność słuchawkowa: 3,5 mm
- Interfejs hosta: Thunderbolt 4
- Ilość portów Thunderbolt 4: 1
- Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: 4
- Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: 1
Zasilanie
- Prąd wejściowy: 6.75 A
- Zużycie energii (max): 100 W
- Rodzaj źródła zasilania: DC
- Zasilacz: 135 W