  • monitor-interaktywny-hikvision-select-ds-d5c75rb-a2l-android-14-edla-vat-23
  • monitor-interaktywny-hikvision-select-ds-d5c75rb-a2l-android-14-edla-vat-23-stan-nowy
  • monitor-interaktywny-hikvision-select-ds-d5c75rb-a2l-android-14-edla-vat-23-marka-hikvision
  • monitor-interaktywny-hikvision-select-ds-d5c75rb-a2l-android-14-edla-vat-23-model-ds-d5c75rb-a2l
Tylko 9 produktów w magazynie
Pozostało tylko 9 szt.
Pozostało tylko 9 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
taniprojektor
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Hikvision
Model
DS-D5C75RB/A2L
Kod producenta
DS-D5C75RB/A2L
Rodzaj podświetlania
LED
Przekątna ekranu
75 "
Czas reakcji
5 ms
Jasność
480 cd/m²
Typ matrycy
VA
Proporcje obrazu
16:9
Kąt widzenia w pionie
178 °
Kąt widzenia w poziomie
178 °
Złącza
HDMI, D-Sub (VGA), USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, USB 3.0 typ B, RS-232
Cechy dodatkowe
Bluetooth, HDMI, Prąd przemienny, USB, Wbudowane głośniki
Waga (z opakowaniem)
63,1 kg
Kolor
czarny
Klasa efektywności energetycznej
brak
Rozdzielczość natywna
3840 x 2160 px
Opis produktu
UWAGA!
MONITOR INTERAKTYWNY HIKVISION SELECT DS-D5C75RB/A2L 75"
  • Przekątna: 75"
  • Rozdzielczość panelu: 3840 × 2160 UHD 4K
  • Jasność: 480 cd/m²
  • RAM 8GB, ROM 128GB
  • Android 14
  • Liczba punktów dotyku: 50
  • Sposób obsługi: palec lub dowolny wskaźnik
Nowa era nauki i pracy
SPECYFIKACJA:
  • Model: DS-D5C75RB/A2L
  • Przekątna ekranu: 75 cali
  • Rozdzielczość: UHD 4K (3840 × 2160, 60 Hz)
  • System: Android 14.0 (certyfikat EDLA), opcjonalnie Windows OPS
  • Podświetlenie: DLED
  • Typ panelu: VA
  • Jasność: 480 cd/m² (typowa)
  • Kontrast: 5000:1 (statyczny) / 30 000:1 (dynamiczny)
  • Czas reakcji: 5 ms
  • Głębia koloru: 10 bit
  • Kolory: 1,07 mld (1.07 G)
  • Gama kolorów: 72% NTSC (CIE1931)
  • Kąt widzenia: 178° (pion/poziom)
  • Powierzchnia: szkło antyrefleksyjne, twardość 9H (ołówek), 7 (Mohs)
  • Mgła powierzchniowa: 25%
  • Metoda łączenia szkła: Zero Laminacji
  • Proporcje obrazu: 16:9
  • Obszar wyświetlania: 1650,24 × 928,26 mm
  • Czas pracy: 7 × 16 h
  • Żywotność: 50 000 h
  • Typ: ekran dotykowy na podczerwień
  • Liczba punktów dotyku: do 50
  • Czas reakcji: ≤ 2 ms
  • Minimalny obiekt dotykowy: ≥ 1,5 mm
  • Precyzja: ± 0,5 mm
  • Rozdzielczość dotykowa: 32768 × 32768
  • System operacyjny: Android 14.0
  • Procesor: 4 × Cortex-A76 (2,4 GHz) + 4 × Cortex-A55 (1,8 GHz)
  • GPU: Mali-G610 MC4
  • RAM: 8 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 128 GB
  • Obsługa HDCP: 2.3 / 2.0 / 1.4
  • Głośniki: 2 × 20 W + 25 W
  • Bluetooth 5.4 (BLE)
  • NFC: obsługa ISO 14443A, 14443B, 15693 (13,56 MHz)
  • Czujniki: światła, wilgotności (dokł. ±1,5 %RH), temperatury (dokł. ±0,1 °C)
  • Wejścia wideo/audio: HDMI 2.0 × 3 (1 przód, 2 tył, obsługa HDCP i CEC), VGA × 1, Audio × 1
  • Wyjścia wideo/audio: HDMI 2.0 × 1, Audio × 1, SPDIF × 1
  • Sterowanie: USB 3.0 Touch × 1 (przód), USB 2.0 Touch × 2 (tył), RS232 × 1
  • Sieć: LAN (1000 Mb/s) × 2, Wi-Fi 6, 2,4/5 GHz, 2×2 MIMO, obsługa WPA/WPA2/802.1X EAP
  • Transmisja danych: USB 3.0 × 4 (2 przód, 2 tył), USB 2.0 × 1 (tył), USB-C × 2 (przód i tył, ładowanie 100 W, DP IN 1.2)
  • Zasilanie: 100–240 V AC, 50/60 Hz
  • Pobór mocy (średni): < 237 W
  • Tryb czuwania: ≤ 0,5 W
  • Temperatura: 0 °C do 40 °C
  • Wilgotność: 10%–90% RH
  • Produkt (bez mocowania): 1713,2 × 1019,0 × 82,5 mm
  • Produkt (z mocowaniem): 1713,2 × 1019,0 × 114,5 mm
  • Waga netto: 45,4 ± 0,5 kg
  • Waga brutto: 63,1 ± 0,5 kg
  • Opakowanie: 1907 × 1160 × 223 mm
  • Mocowanie: VESA 800 × 400 mm (M8-25 mm)
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI DPD Kurier darmowa dostawa
Punkty odbioru
Stary Sącz
O sprzedającym