  • monitor-lg-led-27-27u730a-b
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-stan-nowy
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-marka-lg
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-model-27u730a-b
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-kod-producenta-27u730a-b
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-rodzaj-podswietlania-led
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-przekatna-ekranu-27
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-czas-reakcji-5-ms
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-jasnosc-300-cd-m
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-typ-matrycy-ips-pls
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-powloka-matrycy-matowa
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-proporcje-obrazu-16-9
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-kontrast-statyczny-x-1-1000
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-czestotliwosc-odswiezania-60-hz
  • monitor-lg-led-27-27u730a-b-kat-widzenia-w-pionie-178-
monitor-lg-led-27-27u730a-b
MONITOR LG LED 27 27U730A-B
Tylko 3 produkty w magazynie
Pozostały tylko 3 szt.
Pozostały tylko 3 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Sferis
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,0% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
LG
Model
27U730A-B
Kod producenta
27U730A-B
Rodzaj podświetlania
LED
Przekątna ekranu
27 "
Czas reakcji
5 ms
Jasność
300 cd/m²
Typ matrycy
IPS / PLS
Powłoka matrycy
matowa
Proporcje obrazu
16:9
Kontrast statyczny (x:1)
1 000
Częstotliwość odświeżania
60 Hz
Kąt widzenia w pionie
178 °
Kąt widzenia w poziomie
178 °
Regulacja
obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości
Złącza
DisplayPort, HDMI, USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C, wyjście audio (minijack 3,5 mm)
Standard VESA
100 x 100
Konstrukcja i elementy dodatkowe
ekran obrotowy (PIVOT), Kensington lock, wbudowane głośniki
Technologie
HDR
Rozmiar plamki
0,05 mm
Funkcje ochrony oczu
redukcja migotania
Cechy dodatkowe
HDMI
Załączone wyposażenie
instrukcja bezpieczeństwa
Szerokość produktu z podstawą
61,35 cm
Wysokość produktu z podstawą
53,9 cm
Głębokość produktu z podstawą
25,3 cm
Waga z podstawą
6,8 kg
Szerokość produktu
61,35 cm
Wysokość produktu
Głębokość produktu
4,54 cm
Waga produktu
6,8 kg
Kolor
czarny
Klasa efektywności energetycznej
G
Rozdzielczość natywna
3840 x 2160 px
Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR
27 kWh
Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR
G
Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR
F
Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR
26 kWh
Kod EPREL
Zawiera baterie
nie
Opis produktu
MONITOR LG LED 27 27U730A-B
monitor-lg-led-27-27u730a-b
Cechy produktu:
  • Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): 2310473
  • Certyfikaty zgodności: CE
  • Standard gamy kolorów: DCI-P3
  • Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,5 mm
  • Kąt widzenia w poziomie: 178°
  • Rozmiar plamki: 0,0518 x 0,1554 mm
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
  • Kolory wyświetlacza: 1.07 biliona kolorów
  • Prąd wejściowy: 9 A
  • Przekątna ekranu: 27”
  • Kąt widzenia (pionowy): 178°
  • Waga wraz z opakowaniem: 10,4 kg
  • Zasilacz w zestawie: Tak
  • Kolor produktu: Czarny
  • Ilość portów HDMI: 2
  • Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
  • Oś obrotu: Tak
  • Kształt ekranu: Płaski
  • Szerokość opakowania: 694 mm
  • Wbudowane głośniki: Tak
  • Regulacja wysokości: Tak
  • Głębokość opakowania: 451 mm
  • Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  • Przewody: HDMI
  • Typ matrycy: IPS
  • Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m²
  • Natywna proporcja obrazu: 16:9
  • Wersja DisplayPort: 1.4
  • Zasilanie USB: Tak
  • HDMI: Tak
  • Wysokość urządzenia (z podstawą): 539,2 mm
  • Głębokość (bez podstawy): 45,4 mm
  • Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
  • Obrotowe: Tak
  • Napięcie wyjściowe adaptera AC: 20 V
  • Waga (z podstawą): 7,7 kg
  • Wysokość opakowania: 217 mm
  • Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
  • Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
  • Głębia kolorów: 10 bit
  • Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
  • Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 26 kWh
  • Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
  • Standard VESA: Tak
  • Moc wyjściowa (RMS): 10 W
  • Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
  • Ilość DisplayPort: 1
  • Paleta barw: 90%
  • Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
  • Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
  • Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
  • Wysokość (bez podstawy): 363,5 mm
  • Wbudowany USB hub: Tak
  • Specyficzne technologie: Black Stabilizer
  • Typ HD: 4K Ultra HD
  • Głębokość urządzenia (z podstawą): 253,2 mm
  • Ekran matowy: Tak
  • Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 27 kWh
  • Regulacja pochylenia: Tak
  • Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
  • Wyjście na słuchawki: Tak
  • Maksymalne zasilanie USB: 90 W
  • Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
  • Ilość portów USB Typu A downstream: 2
  • Szerokość (bez podstawy): 613,5 mm
  • Tryby inteligentne: Energooszczędność
  • Ilość głośników: 2
  • Waga (bez podstawy): 10,4 kg
  • Skala efektywności energetycznej: Od A do G
  • Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): 1
  • Długość przekątnej ekranu (cm): 68,4 cm
monitor-lg-led-27-27u730a-bmonitor-lg-led-27-27u730a-b-stan-nowy
Opinie o produkcie
0
MONITOR LG LED 27 27U730A-B
Dostawa i płatność
ERLI InPost Kurier darmowa dostawa
O sprzedającym