  • popu30-006
popu30-006
popu30-006
POPU30.006
Gwarancja Najniższej Ceny
Gwarancja Najniższej Ceny
z 10 sztuk
z 10 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
wdomu24
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Kod producenta
POPU30.006
Model
PU30
Opis produktu
Kod produktu: POPU30.006
Zasilacz pasuje do odkurzacza pionowego PURON PU30.
Parametry zasilacza do odkurzacza bezprzewodowego PURON PU30:
INPUT: 100-240V~50/60 Hz 0.75A
OUTPUT: 30.0V 0.8A 24W
Opinie o produkcie
0
POPU30.006
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
24 miesiące
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym