  • przetwornica-asuc-50-480-of
  • przetwornica-asuc-50-480-of-marka-atte
  • przetwornica-asuc-50-480-of-waga-z-opakowaniem-0-03-kg
  • przetwornica-asuc-50-480-of-model-asuc-50-480-of
  • przetwornica-asuc-50-480-of-kod-producenta-asuc-50-480-of
przetwornica-asuc-50-480-of
PRZETWORNICA ASUC-50-480-OF
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Nooti
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
81,6% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Atte
Waga (z opakowaniem)
0,03 kg
Model
ASUC-50-480-OF
Kod producenta
ASUC-50-480-OF
Opis produktu
przetwornica-asuc-50-480-of
MODUŁ PRZETWORNICY ASUC-50-480-OF DC/DC ATTE
Moduł przetwornicy podwyższającej napięcie. Urządzenie ASUC-50-480-OF konwertuje napięcie wejściowe do wartości 48V DC.
Wybrane cechy:
  • Sprawność : 93 % @ 12 V / 50 W
  • Sygnalizacja obecności napięcia wyjściowego
  • Montaż za pomocą zatrzaskowych kołków dystansowych
SPECYFIKACJA
  • Typ: Podwyższanie napięcia, DC/DC
  • Liczba wejść: 1
  • Liczba wyjść: 1
  • Napięcie zasilania: 10 ... 30 V DC
  • Napięcie wyjściowe: 48 V DC
  • Regulacja napięcia wyjściowego: -
  • Moc: 50 W (max) @ 12 V DC
  • Zabezpieczenia: Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją napięcia wejściowego
  • Przeznaczenie: Zasilanie switchy PoE
  • Waga: 0.02 kg
  • Wymiary: 61 x 39 x 20 mm
  • Producent / Marka: ATTE
przetwornica-asuc-50-480-ofprzetwornica-asuc-50-480-of-marka-atte
Numer produktu: 328 212 748
BDO: 000682972
Opinie o produkcie
0
PRZETWORNICA ASUC-50-480-OF
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym
81,4% kupujących poleca ten sklep