- ASDC-30-AD0-OF
- Certyfikat
- CE
- Model
- ASDC-30-AD0-OF
- Producent
- Atte
- Rodzaj
- przetwornica
Opis produktu
MODUŁ PRZETWORNICY ASDC-30-AD0-OF DC/DC ATTE ASDC-30-AD0-OF
Moduł przetwornicy obniżającej napięcie.
Urządzenie konwertuje napięcie wejściowe z zakresu 5 ... 50V DC do wartości 3.3 ... 12V DC.
Uwaga!.
SPECYFIKACJA
Typ:
Obniżanie napięcia, DC/DC
Liczba wejść:
1
Liczba wyjść:
1
Napięcie zasilania:
5 ... 50 V DC
Napięcie wyjściowe:
3.3 ... 12 V DC
Regulacja napięcia wyjściowego:
TAK
Prąd wyjściowy:
2.5 A (max)
Moc:
30 W @ 12 V (max)
Zabezpieczenia:
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe
- Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
- Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
- Zabezpieczenie termiczne
Waga:
0.02 kg
Wymiary:
- 62 x 31 x 18 mm (z uchwytem)
- 60 x 25 x 14 mm (bez uchwytu)