  • switch-lanberg-dsp3-1005-60w-5x-1gb-poe
  • switch-lanberg-dsp3-1005-60w-5x-1gb-poe-stan-nowy
  • switch-lanberg-dsp3-1005-60w-5x-1gb-poe-waga-z-opakowaniem-0-15-kg
  • switch-lanberg-dsp3-1005-60w-5x-1gb-poe-liczba-portow-5
  • switch-lanberg-dsp3-1005-60w-5x-1gb-poe-kod-producenta-dsp3-1005-60w
z 50 sztuk
z 50 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
CSB_security
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,1% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Waga (z opakowaniem)
0,15 kg
Liczba portów
5
Kod producenta
DSP3-1005-60W
Stan opakowania
oryginalne
Producent
Lanberg
Opis produktu
Switch DSP3-1005-60W Lanberg
Lanberg DSP3-1005-60W to niewielkich rozmiarów niezarządzalny desktopowy przełącznik PoE+, wyposażony w 5 portów Gigabit Ethernet, w tym 4 PoE z realnym 60 W budżetem PoE dla urządzeń końcowych w tym standardzie. To niezwykle poręczne urządzenie działa na zasadzie Plug-and-Play. Przełącznik zapewnia wsparcie funkcji przełączania dla 5 portów RJ-45 10/100/1000 Mbps wraz z automatyczną negocjacją połączenia oraz obsługą MDI-MDIX.
Zastosowanie:
✅ Sieć internetowa
Monitoring
✅ Urządzenia sieciowe (komputery, itp.)
To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli:
➡️ Poszukujesz wydajnego i niezawodnego urządzenia do zaawansowanego połączenia internetowego.
➡️ Chcesz cieszyć się szybkim transferem danych bez zakłóceń i opóźnień.
➡️ Potrzebujesz łatwego w konfiguracji i użytkowaniu urządzenia.
➡️ Zależy Ci na stabilnym połączeniu nawet w przypadku większej liczby podłączonych urządzeń.
Top cechy, które rozwiązują Twój problem:
✔️ Obsługa standardów PoE: IEEE 802.3af (15 W), IEEE 802.3at (30 W)
✔️ Plug-and-Play - urządzenie nie wymagające jakiejkolwiek dodatkowej konfiguracji
✔️ Wsparcie funkcjonalności MDI/MDIX, MAC-learning, MAC-aging
✔️ Topologia: Gwiazda
Przełącznik Lanberg DSP3-1005-60W
⚙️ Dane techniczne DSP3-1005-60W ⚙️
  • Długość: 93mm
  • Szerokość: 65.7mm
  • Wysokość: 22.3mm
  • Zalecana temperatura otoczenia: -40 - 70°C
  • Zalecana wilgotność otoczenia: 0 - 85%
  • Materiał: Plastik
  • Sygnalizacja pracy: Dioda LED
  • Ilość portów: 5x 1GB BASE-T
  • Typ obudowy: Desktop
  • Chipset: Realtek
  • Ilość portów POE: 4
  • Maksymalna moc na port: 30W
  • Całkowity budżet PoE: 60W
  • Przepustowość: 10Gbps
  • Zarządzanie: Niezarządzalny
  • Chłodzenie: Pasywne
  • Waga: 0.54kg
  • Obsługiwane standardy PoE: 802.3at, 802.3af
  • Przeznaczenie: Szafy rack
  • Klasa szczelności: IP20
  • Tablica adresów MAC: 2K
  • Maksymalna prędkość łącza sieciowego: 1 Gbps
  • Rodzaj łącza sieciowego: Ethernet
  • Liczba portów Ethernet: 5
  • Typ zasilania PoE: PoE+, PoE
  • Zużycie energii: 65W
  • Wymogi zasilania: 100~240V AC 1.8A
  • Obsługa PoE: Tak
Switch DSP3-1005-60W - rozwiązanie dla Ciebie!
Lanberg
Kod producenta: DSP3-1005-60W
Numer produktu: 158 589 253
BDO: 000538065
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Kolbuszowa
O sprzedającym