  • szafa-rack-wiszaca-r10-6u-280
  • szafa-rack-wiszaca-r10-6u-280-mm-waga-z-opakowaniem-6-62-kg
  • szafa-rack-wiszaca-r10-6u-280-mm-kod-producenta-5902887010194
  • szafa-rack-wiszaca-r10-6u-280-mm-glebokosc-produktu-28-cm
  • szafa-rack-wiszaca-r10-6u-280-mm-wysokosc-produktu-310-cm
  • szafa-rack-wiszaca-r10-6u-280-mm-szerokosc-produktu-305-cm
  • szafa-rack-wiszaca-r10-6u-280-mm-rodzaj-wiszace
szafa-rack-wiszaca-r10-6u-280
Szafa RACK wisząca R10-6U/280 mm
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
ATTIMA
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Nie można zapytać o ten produkt
Faktura VAT
Waga (z opakowaniem)
6,62 kg
Kod producenta
Głębokość produktu
28 cm
Wysokość produktu
310 cm
Szerokość produktu
305 cm
Rodzaj
wiszące
Opis produktu
SZAFA RACK WISZĄCA R10-6U/280
szafa-rack-wiszaca-r10-6u-280
Opis
Szafa R10-6U/280 przeznaczona jest do montażu urządzeń z obudową w standardzie 10".
Specyfikacja
Szerokość wewnętrzna: 10 "
Wysokość wewnętrzna: 6 U
Głębokość wewnętrzna: 215 mm
Szerokość zewnętrzna: 350 mm
Wysokość zewnętrzna:287 mm
Głębokość zewnętrzna: 280 mm