  • telewizor-55-samsung-qe55s95f
  • telewizor-55-samsung-qe55s95f-stan-nowy
  • telewizor-55-samsung-qe55s95f-marka-samsung
  • telewizor-55-samsung-qe55s95f-model-qe55s95f
  • telewizor-55-samsung-qe55s95f-kod-producenta-qe55s95fatxxh
  • telewizor-55-samsung-qe55s95f-typ-telewizora-oled
  • telewizor-55-samsung-qe55s95f-kolor-czarny
  • telewizor-55-samsung-qe55s95f-przekatna-ekranu-55
telewizor-55-samsung-qe55s95f
Telewizor 55 Samsung QE55S95F
z 10 sztuk
z 10 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Sferis
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,0% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Samsung
Model
QE55S95F
Kod producenta
QE55S95FATXXH
Typ telewizora
OLED
Kolor
czarny
Przekątna ekranu
55 "
Format HD
4K UHD
Rozdzielczość ekranu (px)
3840 x 2160
Smart TV
Tizen
Technologia HDR
Nie
Komunikacja
Bluetooth, Wi-Fi
Złącza
Common Interface
Liczba złączy HDMI
4
Liczba złączy USB
4
Odświeżanie obrazu
165 Hz
Standard kodowania
MPEG-2, MPEG-4, H.264 (MPEG-4 AVC), H.265/HEVC
Liczba głośników
Łączna moc głośników
70 W
Technologie dźwięku
Dolby Atmos
Zakrzywiony ekran (Curved)
Nie
Standard VESA
400 x 300
Szerokość produktu z podstawą
122,46 cm
Wysokość produktu z podstawą
77,14 cm
Głębokość produktu z podstawą
Waga z podstawą
23,9 kg
Szerokość produktu
Załączone wyposażenie
uchwyt ścienny
Klasa efektywności energetycznej
G
Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR
256 kWh
Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR
G
Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR
Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR
84 kWh
Kod EPREL
Opis produktu
Telewizor 55 Samsung QE55S95F
telewizor-55-samsung-qe55s95f
Cechy produktu:
  • Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
  • Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
  • Głębokość opakowania: 165 mm
  • Wejście cyfrowe audio: 1
  • Przekątna ekranu: 55”
  • Rodzaj opakowania: Pudełko
  • Kanały wyjścia audio: 4.2.2 kan.
  • Typ HD: 4K Ultra HD
  • Wysokość urządzenia (z podstawą): 771,4 mm
  • Kształt ekranu: Płaski
  • Pobór mocy (max): 400 W
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
  • Bluetooth: Tak
  • Liczba portów USB 2.0: 1
  • Wysokość opakowania: 818 mm
  • Szerokość opakowania: 1432 mm
  • Waga wraz z opakowaniem: 33,1 kg
  • Kolor produktu: Czarny
  • Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
  • Szerokość urządzenia (z podstawą): 1224,6 mm
  • Wersja Bluetooth: 5.3
  • Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
  • Przewodowa sieć LAN: Tak
  • Technologia przetwarzania obrazu: Samsung Real Depth Enhancer
  • Technologie Samsung (AV/TV): Q-Symphony
  • Wspólny interfejs: Tak
  • Pilot zdalnego sterowania: TM2360E
  • Technologia wyświetlacza: OLED
  • Głębokość urządzenia (z podstawą): 267,9 mm
  • HbbTV: Tak
  • Przeglądarka internetowa: Tak
  • Smart TV: Tak
  • Moc wyjściowa (RMS): 70 W
  • Liczba języków OSD: 27
  • Interfejs do montażu panelu: 400 x 300 mm
  • System formatu sygnału cyfrowego: DVB-T2
  • Głębokość (bez podstawy): 11 mm
  • Wersja systemu operacyjnego: Tizen
  • W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
  • Typ tunera: Analogowe i cyfrowe
  • Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV): HbbTV 2.0.4
  • Common Interface Plus (CI ) wersja: 1.4
  • AMD FreeSync: Tak
  • Automatyczne wyłączanie zasilania: Tak
  • Wi-Fi: Tak
  • Consumer Electronics Control (CEC): Anynet
  • Wysokość (bez podstawy): 706,3 mm
  • Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC): Tak
  • Natywna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
  • Zainstalowany system operacyjny: Tizen
  • Moduł CI : Tak
  • Telewizja internetowa: Tak
  • Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
  • Interakcja głosowa w dalekim polu: Tak
  • Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 256 kWh
  • AI Upscale: Tak
  • Tryb energooszczędny: Tak
  • Skala efektywności energetycznej: Od A do G
  • Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)
  • Szerokość (bez podstawy): 1224,6 mm
  • Wbudowane dekodery dzwieku: Dolby Atmos
  • Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
  • Współpracuje z Samsung Bixby: Tak
  • Technologia interpolacji: Motion Xcelerator
  • OSD: Tak
  • Liczba złącz rf: 1
  • Waga (z podstawą): 23,9 kg
  • Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza: 165 Hz
  • Tryby dźwięku: Adaptive Sound Pro
  • Nazwa koloru: Graphite Black
  • Elektroniczny przewodnik po programach: Tak
  • Adaptacyjny dźwięk: Tak
  • Pobór mocy: 84 W
  • Długość przekątnej ekranu (cm): 138 cm
  • Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
  • Deskryptor wstępnego wyboru audio: Tak
  • Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
  • Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
  • TV key support: Tak
  • Ilość portów HDMI: 4
  • Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 84 kWh
  • Współpraca z Asystentem Google: Tak
  • Dźwięk śledzenia obiektu (OTS ): Tak
  • Waga (bez podstawy): 13,8 kg
  • Liczba tunerów: 2 tuner(y)
  • Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
  • Aplikacje wideo: Samsung TV Plus
  • Współpraca z Amazon Alexa: Tak
  • Ekran matowy: Tak
  • Widok przez stuknięcie: Tak
  • Obsługa Apple AirPlay 2: Tak
  • Standard VESA: Tak
  • Typ ramki: 4 Bezramkowy
  • Multi View: Tak
  • Dublowanie dźwięku: Tak
  • Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): 2205156
telewizor-55-samsung-qe55s95ftelewizor-55-samsung-qe55s95f-stan-nowy
telewizor-55-samsung-qe55s95f
Opinie o produkcie
0
Telewizor 55 Samsung QE55S95F
O sprzedającym