  • transformator-trz-60va-18v-20v-pulsar-awt682
  • transformator-trz-60va-18v-20v-pulsar-awt682-stan-nowy
  • transformator-trz-60va-18v-20v-pulsar-awt682-waga-z-opakowaniem-1-4-kg
  • transformator-trz-60va-18v-20v-pulsar-awt682-stan-opakowania-oryginalne
  • transformator-trz-60va-18v-20v-pulsar-awt682-kod-producenta-awt682
  • transformator-trz-60va-18v-20v-pulsar-awt682-stan-nowy-waga-z-opakowaniem-1-4-kg
Tylko 1 produkt w magazynie
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
CSB_security
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,1% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Waga (z opakowaniem)
1,4 kg
Stan opakowania
oryginalne
Kod producenta
AWT682
Opis produktu
Pulsar AWT682 Transformator TRZ 60VA/18V/20V
Transformatory przeznaczone są do zasilania urządzeń wymagających napięcia AC: U1 lub U2
▶ Specyfikacja:
⭕ Obudowa: PC/ABS UL 94 V-0, IP43
⭕ Wymiary: 72 x 124 x 65 mm
⭕ Waga netto / brutto: ~ 1,37/1,40 [kg] TRZ40
⭕ Montaż: wkręt walcowy x4 (płaskie podłoże) lub na szynę montażową TH35/TS35 (DIN)
z użyciem uchwytu AWO466 dla TRZ 60
⭕ Napięcie zasilania: 230 V / AC (-15%÷10%), 50Hz
⭕ Pobór prądu: 0,33 A
⭕ Napięcie wyjściowe: 18 V lub 20 V
⭕ Moc nominalna: 60 VA
⭕ Prąd wyjściowy nominalny: 3,3 A lub 3,0 A
⭕ Zabezpieczenie przeciwzwarciowe: bezpiecznik topikowy T 500mA/250V
⭕ Warunki pracy: II klasa środowiskowa, -10°C÷ 40°C, Ta 40B
⭕ Deklaracje, gwarancja: CE, 2 lata od daty produkcji
⭕ Uwagi: wyprowadzenia na złączach AWG 24-12 2,5mm²,na wyposażeniu zestaw do
montażu (wkręt do tworzyw 4,1x20 - 3szt. blachowkręt 2,9x9,5 -4szt. oraz
zaślepki)
Kod producenta: AWT682
Numer produktu: 144 562 026
BDO: 000538065
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Kolbuszowa
O sprzedającym