Uchwyt do szaf rack ABCVision U19-2U/165
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Nooti
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
81,6% kupujących poleca ten sklep
Opis produktu
SPECYFIKACJA:
- Kolor: Czarny
- Waga: 0.96 kg
- Głębokość wewnętrzna: 157 mm
- Wymiary: 520 x 94 x 170 mm - RACK 19 " x 2 U