Uchwyt rurowy URU-32L17
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Nooti
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
81,6% kupujących poleca ten sklep
Opis produktu
Uchwyt rurowy służy do zamocowania anten, kamer do masztu.
SPECYFIKACJA:
- Materiał: Metal
- Średnica masztu: max. 50 mm
- Średnica rury uchwytu: Ø 32 mm
- Dystans od powierzchni montażu: 225 mm