  • uchwyt-scienny-katowy-al-usl-48-300al-corab
  • uchwyt-scienny-katowy-al-usl-48-300al-corab-stan-nowy
  • uchwyt-scienny-katowy-al-usl-48-300al-corab-marka-corab
  • uchwyt-scienny-katowy-al-usl-48-300al-corab-kod-producenta-usl-48-300-al
  • uchwyt-scienny-katowy-al-usl-48-300al-corab-model-usl-48-300-al
UCHWYT ŚCIENNY KĄTOWY AL USL-48/300AL CORAB
z 29 sztuk
z 29 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
alarmistaa
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
92,3% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Corab
Kod producenta
USL-48/300-AL
Model
USL-48/300-AL
Długość ramienia
30 cm
Rodzaj uchwytu
murowy
Wysokość ramienia
24 cm
Średnica rury
48 mm
Rozstaw otworów montażowych
13 cm
Opis produktu
Model USL-48/300AL charakteryzuje się :
  • Długość ramienia: 300 mm
  • Wysokość ramienia: 240 mm
  • Średnica rury: 48 mm
  • Brak podstawy uchwytu: Zapewnia to większą wszechstronność montażu
Opinie o produkcie
0
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym