  • zasilac-impulsowy-desktop-do-cctv-pulsar-psd520115
Tylko 4 produkty w magazynie
Pozostały tylko 4 szt.
Pozostały tylko 4 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Twistly
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
90,3% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Pulsar
Model
PSD520115
Kod producenta
PSD520115
Opis produktu
ZASILACZ IMPULSOWY DESKTOP DO CCTV Pulsar PSD520115 52V/1,15A
Opis produktu:
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
  • Wyjście zasilania 1.15A/52VDC*
  • Uniwersalny zakres napięcia zasilania AC 100÷V
  • Wysoka sprawność 92%
  • Moc stand by <0,2W
  • VI klasa energetyczna
  • Zabezpieczenia: przeciwzwarciowe SCP, przepięciowe (wejście AC), przeciążeniowe OLP
PRZEZNACZENIE
Zasilacz przeznaczony jest do zasilania z sieci 230 V urządzeń wymagających napięcia 52 V DC. Przewód zasilający zakończony jest wtyczką DC5,5/2,1. Zasilacz jest wyposażony w zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przepięciowe i przeciążeniowe.
DANE TECHNICZNE:
Zasilanie100÷240VACWyjście zasilania1.15A/52VDCSprawność0.92Wymiary128 x 53 x 31 [+/-2 mm]ZabezpieczeniaSCP, OLPKlasa energetycznaVIPrzewódZasilanie AC: 1.5m + wtyk sieciowyZasilanie DC: 1.2m + JACK 5,5/2,1 żeńskiSygnalizacjasygnalizacja optyczna LEDGwarancja2 lata od daty produkcjiUwagi- Obudowa plastikowa wyposażona w uchwyty montażowe
Grafika w opisie produktu
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
24 miesiące
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym
90,0% kupujących poleca ten sklep