  • zasilacz-impulsowy-12v-1-25a-led
z 20 sztuk
z 20 sztuk
1 miesiąc na odstąpienie od umowy
RBline
Faktura VAT
Kod producenta
12V/1.25A-LED
Opis produktu
Numer Katalogowy Produktu: 12V/1.25A-LED
Numer EAN: 5902216703278
OPIS PRODUKTU:
Opis
Specyfikacja
Rodzaj zasilacza: Impulsowy Napięcie zasilania: 170 ... 264 V AC
Zakres częstotliwości: 50 ... 60 Hz Napięcie wyjściowe: 12 V DC
Wydajność prądowa zasilacza: 1.25 A Moc zasilacza: 15 W
Liczba wyjść: 1 szt. Typ obudowy: Aluminium
Maks. temperatura pracy: 50 °C Maks. temperatura obudowy: 75 °C
Klasa szczelności: IP67 Wybrane cechy: Obudowa przystosowana do montażu na ścianie
Waga: 0.125 kg Wymiary: 87 x 37 x 28 mm