Zasilacz impulsowy Delta Electronics PMT-12V150W2BA
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Nooti
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
81,6% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
- Stan
- Nowy
- Faktura
- Faktura VAT
- Marka
- Delta Electronics
- Waga (z opakowaniem)
- 0,386 kg
- Model
- PMT-12V150W2BA
- Certyfikat
- CE
- Kod producenta
- PMT-12V150W2BA
Opis produktu
Sprzedawany przedmiot:
PMT-12V150W2BA
Zasilacz o dwóch parach zacisków wyjściowych
Rodzaj zasilacza:
Impulsowy
Napięcie zasilania:
- wybierane przełącznikiem
- 100 V ... 120 V AC,
- 200 V ... 240 V AC
Napięcie wyjściowe: 12 V DC Regulacja napięcia wyjściowego: 11.4 ... 13.5 V Wydajność prądowa zasilacza: 12.5 A Moc zasilacza: 150 W Liczba wyjść: 2 szt. Zabezpieczenia:
- Przeciwzwarciowe
- Przeciążeniowe
- Przeciwprzepięciowe
- Termiczne
Temperatura pracy / wilgotność względna:
-10 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 %
Waga:
0.36 kg
Wymiary:
159 x 97 x 30 mm