Zasilacz ups ROUTERUPS-15 15
z 10 sztuk
z 10 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
G-VISION
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
- Stan
- Nowy
- Faktura
- Faktura VAT
- Waga (z opakowaniem)
- 0,5 kg
- Certyfikat
- CE
- Technologia wykonania
- akumulator litowo-jonowy
- Waga produktu
- 0,4 kg
- Kod producenta
- RouterUPS-15
- Wysokość
- 28 mm
- Szerokość
- 159 mm
- Głębokość
- 104 mm
- Kształt napięcia wyjściowego
- czysta sinusoida
- Pojemność akumulatora
- 8800
- Typ obudowy
- inna
- Czas podtrzymania dla obciążenia 100%
- 88 min
Opis produktu
Zasilacz ups ROUTERUPS-15 15
Ips
Zasilacz UPS przeznaczony jest do zasilania urządzeń o niewielkim poborze mocy, jak np. router Urządzenie charakteryzuje się małą obudową, ekonomiczną konstrukcją oraz automatycznym uruchamianiem przy braku zasilania sieciowego Moc czynna: 15 W Moc pozorna: Nie Napięcie wejściowe: 100 ... 240 V AC Częstotliwość wejściowa: 50 / 60 Hz Napięcie wyjściowe: 5 V / 9 V / 12 V DC Szacunkowy czas pracy na akumulatorze:
- 127 minut - obciążenie 50%
- 60 minut - obciążenie 100%
Akumulator: 4 szt. - 3.7 V / 2.2 Ah Liczba wyjść: 1 x Gniazdo USB 2.0 ,
1 x Gniazdo 2.5/5.5 mm - 5 V ,
1 x Gniazdo 2.5/5.5 mm - 9 / 12 V (przełączane)
Sygnalizacja stanu pracy: Diody LED Zabezpieczenia:
- Przeciążeniowe
- Przed nadmiernym rozładowaniem
Wybrane cechy:
- Automatyczny restart po przywróceniu zasilania sieciowego
- Sygnalizacja awarii zasilacza
- Sygnalizacja ładowania akumulatora
Wymiary: 160 x 105 x 28 mm Waga: 0.37 kg Producent / Marka: IPS