  • zelazko-black-decker-bxir2402e-2400w-bialy
  • zelazko-black-decker-bxir2402e-2400w-bialy-stan-nowy
  • zelazko-black-decker-bxir2402e-2400w-bialy-marka-blackanddecker
  • zelazko-black-decker-bxir2402e-2400w-bialy-model-bxir2402e
  • zelazko-black-decker-bxir2402e-2400w-bialy-kolor-dominujacy-niebieski
  • zelazko-black-decker-bxir2402e-2400w-bialy-moc-2400-w
  • zelazko-black-decker-bxir2402e-2400w-bialy-rodzaj-zelazka-parowe
Żelazko Black+Decker BXIR2402E (2400W; biały)
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
ITMT
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,2% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Black&Decker
Model
BXIR2402E
Kolor dominujący
niebieski
Moc
2 400 W
Rodzaj żelazka
parowe
Rodzaj stopy
Stalowa
Pojemność zbiornika na wodę
370 ml
Wytwarzanie pary
30 g/min
Silne uderzenie pary
140 g/min
Komunikacja
lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody
Bezpieczeństwo
blokada kapania, zabezpieczenie przed przegrzaniem
Funkcje
funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, regulacja strumienia pary, spryskiwacz
Cechy dodatkowe
Bezpieczne dla wszystkich tkanin, Lampka kontrolna, Żelazko jest przystosowane do wody z kranu
Waga produktu
1,3 kg
Kod producenta
BXIR2402E
Stan opakowania
oryginalne
Opis produktu
Żelazko parowe Black+Decker BXIR2402E (2400W; biały)
Parametry techniczne:
Cechy
  • Ciągły strumień pary: , 30 g/min
  • Stopa żelazka: , Stopa ze stali nierdzewnej
  • Podręcznik użytkownika: , Tak
  • Ergonomiczna konstrukcja: , Tak
  • Funkcja pary pod ciśnieniem: , Tak
  • Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: , Tak
  • Silne uderzenie pary: , 120 g/min
  • Kolor produktu: , Czarny, Niebieski, Biały
  • System antywapienny Anti-Calc: , Tak
  • Pojemność zbiornika na wodę: , 0,27 l
Moc
  • Moc: , 2400 W
  • Napięcie wejściowe AC: , 240 V
Waga i rozmiary
  • Głębokość opakowania: , 156 mm
  • Waga produktu: , 1,3 kg
  • Długość przewodu: , 1,9 m
  • Szerokość opakowania: , 305 mm
  • Wysokość opakowania: , 130 mm
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
24 miesiące
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym