  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-stan-nowy
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-marka-asus
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-model-vg34vqel1a
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-kod-producenta-90lm06f0-b01e70
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-rodzaj-podswietlania-led
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-przekatna-ekranu-86-4
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-czas-reakcji-1-ms
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-jasnosc-200-cd-m
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-typ-matrycy-va
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-powloka-matrycy-blyszczaca
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-proporcje-obrazu-21-9
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-kontrast-statyczny-x-1-3000
  • monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-kontrast-dynamiczny-x-1-50000000
z 20 sztuk
z 20 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
Romir1
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,0% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
ASUS
Model
VG34VQEL1A
Kod producenta
90LM06F0-B01E70
Rodzaj podświetlania
LED
Przekątna ekranu
86,4 "
Czas reakcji
1 ms
Jasność
200 cd/m²
Typ matrycy
VA
Powłoka matrycy
błyszcząca
Proporcje obrazu
21:9
Kontrast statyczny (x:1)
3 000
Kontrast dynamiczny (x:1)
Częstotliwość odświeżania
100 Hz
Kąt widzenia w pionie
178 °
Kąt widzenia w poziomie
178 °
Regulacja
obrotowa podstawa, regulacja wysokości
Złącza
HDMI, DisplayPort, USB 2.0 typ A
Standard VESA
75 x 75
Konstrukcja i elementy dodatkowe
hub USB, wbudowane głośniki, zakrzywiony ekran
Technologie
FreeSync
Rozmiar plamki
0,3 mm
Certyfikaty
CE
Cechy dodatkowe
DisplayPort, HDMI, Prąd przemienny, USB typu A na USB typu B, Wbudowane głośniki
Załączone wyposażenie
skrócona instrukcja obsługi
Szerokość produktu z podstawą
80,78 cm
Wysokość produktu z podstawą
54,06 cm
Głębokość produktu z podstawą
Waga z podstawą
8,07 kg
Szerokość produktu
44,7 cm
Wysokość produktu
34,6 cm
Głębokość produktu
18,5 cm
Waga produktu
2,6 kg
Kolor
czarny
Klasa efektywności energetycznej
F
Rozdzielczość natywna
3440 x 1440 px
Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR
48 kWh
Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR
G
Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR
E
Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR
16 kWh
Opis produktu
Monitor LED Asus VG34VQEL1A 34 " 3440 x 1440 px VA
Wyświetlacz
  • Przekątna ekranu: 34"
  • Rozdzielczość: 3440 x 1440 px
  • Natywna proporcja obrazu: 21:9
  • Technologia wyświetlacza: LED
  • Typ matrycy: VA
  • Typ podświetlacza: LED
  • Ekran dotykowy: Nie
  • Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m²
  • Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
  • Ekran antyrefleksyjny: Tak
  • Kształt ekranu: Zakrzywiony
  • Współczynnik kontrastu (typowy): 3000:1
  • Maksymalna częstotliwość odświeżania: 100 Hz
  • Kąt widzenia w poziomie: 178°
  • Kąt widzenia (pionowy): 178°
  • Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
  • Rozmiar plamki: 0,231 x 0,231 mm
  • Rozmiar obrazu (w poziomie): 79,7 cm
  • Rozmiar obrazu (w pionie): 33,4 cm
  • Częstotliwość odświeżania poziomego: 30 - 149 kHz
  • Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 - 100 Hz
  • Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
  • Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Wydajność
  • NVIDIA G-SYNC: Nie
  • AMD FreeSync: Tak
  • Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
  • Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
  • Redukcja rozmycia ruchu: Tak
  • Tryb gry: Tak
Multimedia
  • Wbudowane głośniki: Tak
  • Wbudowana kamera/aparat: Nie
  • Ilość głośników: 2
  • Moc wyjściowa (RMS): 4 W
Konstrukcja
  • Kolor produktu: Czarny
  • Odłączana podstawa: Tak
  • Certyfikaty: TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light AMD FreeSync
Porty i interfejsy
  • Wbudowany USB hub: Tak
  • Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
  • Liczba portów USB Typu-B (ilość): 1
  • Ilość portów USB Typu A downstream: 2
  • Ilość portów HDMI: 2
  • Wersja HDMI: 2.0
  • Ilość DisplayPort: 1
  • Wersja DisplayPort: 1.2
  • Wyjście na słuchawki: Tak
  • HDCP: Tak
  • Wersja HDCP: 2.2
Ergonomia
  • Standard VESA: Tak
  • Kensington Lock: Tak
  • Regulacja wysokości: 13 cm
  • Obrotowe: Tak
  • Obracany: -10 - 10°
  • Zakres kąta nachylenia: -5 - 20°
monitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gamingmonitor-asus-34-vg34vqel1a-tuf-gaming-stan-nowy
Opinie o produkcie
0
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Lubań
O sprzedającym