  • nowa-17-3-ekran-do-n173hce-e3c-rev-c1-matryca
  • nowa-17-3-ekran-do-n173hce-e3c-rev-c1-matryca-stan-nowy
  • nowa-17-3-ekran-do-n173hce-e3c-rev-c1-matryca-waga-z-opakowaniem-1-kg
  • nowa-17-3-ekran-do-n173hce-e3c-rev-c1-matryca-kod-producenta-n173hce-e3c-rev-c1
  • nowa-17-3-ekran-do-n173hce-e3c-rev-c1-matryca-powloka-matrycy-matowa
1 osoba kupiła
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Euro-sourcing
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
96,9% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Waga (z opakowaniem)
1 kg
Kod producenta
N173HCE-E3C REV.C1
Powłoka matrycy
matowa
Typ matrycy
IPS
Ekran dotykowy
nie
Rodzaj podświetlenia
LED
Złącze
30pin
Rozdzielczość (px)
1920 x 1080
Przekątna
17,3 "
Opis produktu
Ekran 17.3" matowa Matryca 1920x1080 FHD IPS Wyświetlacz 30-pinowy
Ekran w technologii IPS, posiada lepsze kąty widzenia oraz lepsze kolory od matrycy TN.
  • Rozmiar ekranu 17,3"
  • Rozdzielczość: 1920x1080 FHD IPS
  • Częstotliwość odświeżania: 60 Hz,
  • Wykończenie: matowy.
Twój laptop może być marki LG/AUO/Samsung/Chunghwa/Chimei itp. Ważna uwaga:
IPS --->
<--- TN
Numer produktu: 196 744 661
BDO: 000629596
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym