  • segregator-ringowy-donau-pp-a5-2r-20mm-niebieski
  • segregator-ringowy-donau-pp-a5-2r-20mm-niebieski-stan-nowy
  • segregator-ringowy-donau-pp-a5-2r-20mm-niebieski-grubosc-inna-grubosc
  • segregator-ringowy-donau-pp-a5-2r-20mm-niebieski-marka-donau
  • segregator-ringowy-donau-pp-a5-2r-20mm-niebieski-format-a5
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
14 dni na odstąpienie od umowy
astrasklep
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Grubość
inna grubość
Marka
Donau
Format
A5
Kolor
niebieski
Liczba sztuk
1 szt.
Kod producenta
3718001PL-10
Liczba sztuk w ofercie
1 szt.
Liczba ringów
2
Opis produktu
DONAU
wykonany z tektury o grubości 1,9mm i gramaturze 1170gsm
pokryty ekologiczną folią PP (100μm) o strukturze płótna
wewnątrz biała wyklejka papierowa
2-pierścieniowy mechanizm w kształcie litery O
średnica pierścieni: 20mm
szerokość grzbietu: 30mm
wymiary: 30x230x190mm
kolor niebieski
EAN: 5901498013730
wykonany z tektury o grubości 1,9mm i gramaturze 1170gsm posiada Zielony Punkt (Der Grüne Punkt) - udział w systemie recyklingu i odzysku odpadów wynikający z przepisów prawa polskiego i UE pokryty ekologiczną folią PP (100μm) o strukturze płótna wewnątrz biała wyklejka papierowa 2-pierścieniowy mechanizm w kształcie litery O średnica pierścieni: 20mm szerokość grzbietu: 30mm wymiary: 30x230x190mm kolor niebieskiEAN: 5901498013730.
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Łomża
O sprzedającym