  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-stan-nowy
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-marka-philips
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-model-ca6500-63-black
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-kolor-dominujacy-czarny
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-rodzaj-dzbankowy
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-zasilanie-sieciowe
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-moc-500-w
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-pojemnosc-120-ml
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-podgrzewanie-tak
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-cechy-dodatkowe-automatyczne-wylaczanie-zasilania
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-szerokosc-produktu-12-8-cm
  • spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-wysokosc-produktu-19-4-cm
z 29 sztuk
z 29 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Sferis
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,0% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Philips
Model
CA6500/63 black
Kolor dominujący
czarny
Rodzaj
dzbankowy
Zasilanie
sieciowe
Moc
500 W
Pojemność
120 ml
Podgrzewanie
tak
Cechy dodatkowe
Automatyczne wyłączanie zasilania
Szerokość produktu
12,8 cm
Wysokość produktu
19,4 cm
Głębokość produktu
13 cm
Waga produktu
0,6 kg
Kod producenta
CA6500/63
Opis produktu
Cechy produktu:
  • Model: Automatyczny spieniacz/podgrzewacz do mleka
  • Wysokość opakowania: 217 mm
  • Materiał główny: Metal
  • Pojemność zbiornika na mleko: 120 l
  • Waga produktu: 790 g
  • Głębokość opakowania: 151 mm
  • Moc: 500 W
  • Szerokość produktu: 128 mm
  • Materiał obudowy: Plastik
  • Szerokość opakowania: 151 mm
  • Towary niebezpieczne: Nie
  • Bezprzewodowy: Tak
  • Wysokość produktu: 194 mm
  • Źródło zasilania: Prąd przemienny
  • Długość kabla: 0,75 m
  • Głębokość produktu: 128 mm
  • Kolor produktu: Czarny
  • Powłoka nieprzywierająca: Tak
  • Czas spieniania: 130 s
  • Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
  • Częstotliwość wejściowa AC: 49 Hz
  • Automatyczne wyłączanie zasilania: Tak
  • Możliwość mycia w zmywarce: Tak
spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63spieniacz-do-mleka-philips-ca6500-63-stan-nowy
Opinie o produkcie
0
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
O sprzedającym