  • switch-dahua-cloud-managed-16x-2x-combo-cs4218-16et-240w
  • switch-dahua-cloud-managed-16x-2x-combo-cs4218-16et-240w-stan-nowy
  • switch-dahua-cloud-managed-16x-2x-combo-cs4218-16et-240w-liczba-portow-18
  • switch-dahua-cloud-managed-16x-2x-combo-cs4218-16et-240w-kod-producenta-cs4218-16et-240w
Tylko 4 produkty w magazynie
Pozostały tylko 4 szt.
Pozostały tylko 4 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
EC_Security
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,9% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Liczba portów
18
Kod producenta
CS4218-16ET 240W
Standard pracy portów LAN
10/100/1000 Mbps
Stan opakowania
oryginalne
Liczba portów LAN (RJ-45)
16
Opis produktu
SWITCH CS4218-16ET-240 16-PORTOWY SFP DAHUA
Switch Dahua CS4218-16ET-240 to profesjonalne urządzenie zaprojektowane z myślą o rozbudowanych systemach monitoringu i sieci. Wyposażony w 16 portów oraz 2 porty RJ45 UpLink / SFP, zapewnia wydajne połączenie dla wielu kamer IP, punktów dostępu czy telefonów VoIP. Dzięki całkowitej mocy zasilania PoE 240 W przełącznik z łatwością obsłuży nawet najbardziej wymagające instalacje, gwarantując stabilne zasilanie i szybką transmisję danych. To idealny wybór do dużych biur, magazynów i obiektów komercyjnych.
Wybrane cechy:
  • interfejs:
    2x port RJ45 PoE++/Hi-PoE/PoE 802.3af/at/bt (10/100Mbps)
    14x port RJ45 PoE 802.3af/at (10/100Mbps)
    2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps) lub 2x slot SFP (1000Mbps) - Combo
  • moc zasilacza PoE: 240W (bt ≤90W - port 1~2, at ≤30W - port 3~16)
  • zasięg PoE: 100m (tryb normal), 250m (wł. Long Distance)
  • przepustowość: 7,2Gbps
  • obsługa 8-pinowego zasilania PoE
  • typ obudowy: desktop / RACK (uchwyty w zestawie)
  • przełącznik warstwy 2 w technologii PoE 2.0, zarządzalny
  • funkcje: Long-Distance, PoE Watchdog, izolacja portów - VLAN , wykrywanie pętli
  • sygnalizacja optyczna LED pracy
  • wyświetlanie topologii sieci (obsługa LLDP)
  • zacisk do podłączenia przewodu ochronnego
  • zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami 4kV
  • zarządzanie: interfejs WEB (www) lub chmura (aplikacja DoLynk Care)
  • zasilanie: AC 230V (100V ~ 240V)
  • pobór mocy: 6W, całkowity - 265W
  • wymiary: 440x220x44mm (szer./dł./wys.)
Obecnie cała seria switchy PoE Dahua została w pełni zaktualizowana i zawiera praktyczne funkcje, takie jak: PoE Watchdog, Inteligentne PoE, zasilanie BT 90W - czerwony port (wybrane modele), zasilanie PoE 8-pinowe i transmisja PoE na duże odległości.
SPECYFIKACJA
  • Porty LAN:
  • 16 x RJ45 10/100 Base-T ( 2 x Hi-PoE (802.3bt) + 14 x PoE (802.3af/at) ),
  • 2 x port Combo: SFP (1000 Base-X) / RJ45 (10/100/1000 Base-T) - Uplink
  • Zarządzanie: Tak
  • Diody LED: Link, PoE, Power, System, 50 % PoE, 80 % PoE, 100 % PoE
  • Szybkość transmisji:
  • 10 / 100 Mb/s : 16 Porty LAN & PoE,
  • 10 / 100 / 1000  : 2 Porty RJ45 (Uplink),
  • 1000  : 2 Porty SFP (Uplink)
  • Maksymalna moc wyjściowa:
  • 90 W / port Hi-PoE / PoE 802.3bt - Porty 1, 2
  • 30 W / port PoE 802.3af/at - Porty 3 ... 16
  • Maksymalna sumaryczna moc: 240 W
  • Tablica adresów MAC: 8k
  • Tryby pracy:
  • Extend On : 250 m, 10 Mb/s @ UTP kat. 5e, 6
  • Certyfikaty: CE
  • Zabezpieczenia:
  • Ochrona przed wyładowaniami atmosferycznymi (wspólne/różnicowe) : 4 / 2 kV
  • Obudowa: Metalowa
  • Zasilanie: 100  ... 240 V AC @ 47  ... 63 Hz
  • Pobór mocy: max. 265 W
  • Temperatura pracy: -10 °C ... 55 °C
  • Waga: 2.29 kg
  • Wymiary: 440  x 220  x 44 mm, RACK 19", 1U
  • Producent / Marka: DAHUA
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
24 miesiące
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Kraków
O sprzedającym