  • telewizor-75-philips-75pus8510-12
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-stan-nowy
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-marka-philips
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-model-75pus8510-12
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-kod-producenta-75pus8510-12
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-typ-telewizora-qled
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-kolor-czarny
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-format-hd-4k-uhd
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-rozdzielczosc-ekranu-px-3840-x-2160
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-smart-tv-brak-informacji
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-technologia-3d-nie
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-technologia-hdr-tak
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-komunikacja-bluetooth-wi-fi
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-zlacza-common-interface-hdmi-rj-45-usb-wyjscie-sluchawkowe
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-liczba-zlaczy-hdmi-3
  • telewizor-75-philips-75pus8510-12-liczba-zlaczy-usb-2
z 10 sztuk
z 10 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Sferis
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
98,0% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka
Philips
Model
75PUS8510/12
Kod producenta
75PUS8510/12
Typ telewizora
QLED
Kolor
czarny
Format HD
4K UHD
Rozdzielczość ekranu (px)
3840 x 2160
Smart TV
brak informacji
Technologia 3D
nie
Technologia HDR
Tak
Komunikacja
Bluetooth, Wi-Fi
Złącza
Common Interface, HDMI, RJ-45, USB, wyjście słuchawkowe
Liczba złączy HDMI
3
Liczba złączy USB
2
Odświeżanie obrazu
60 Hz
Tuner
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Liczba głośników
2
Łączna moc głośników
20 W
Technologie dźwięku
Dolby Atmos
Standard VESA
300 x 400
Szerokość produktu z podstawą
166,9 cm
Wysokość produktu z podstawą
103 cm
Głębokość produktu z podstawą
35,3 cm
Waga z podstawą
22,34 kg
Szerokość produktu
166,9 cm
Wysokość produktu
96,8 cm
Głębokość produktu
9,3 cm
Waga produktu
21,73 kg
Klasa efektywności energetycznej
E
Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie HDR
172 kWh
Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie HDR
G
Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie SDR
D
Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR
102 kWh
Kod EPREL
Opis produktu
Cechy produktu:
  • Consumer Electronics Control (CEC): EasyLink
  • Natywna proporcja obrazu: 16:9
  • Wysokość opakowania: 1106 mm
  • Waga wraz z opakowaniem: 31,9 kg
  • Obsługiwane formaty plików wideo: MPEG4
  • Obsługiwane formaty audio: FLAC
  • W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
  • Wersja HDMI: 2.1
  • Obsługiwane tryby wideo: 1080p
  • Przewodowa sieć LAN: Tak
  • Szerokość urządzenia (z podstawą): 1669 mm
  • Kolor produktu: Czarny
  • Interfejs do montażu panelu: 400 x 300 mm
  • Typ zasilacza: Wewnętrzny
  • Liczba portów USB 2.0: 2
  • Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 3840 x 2160
  • Format kompresji zdjęć: PNG
  • Wersja Bluetooth: 5.2
  • Typ HD: 4K Ultra HD
  • Wejście cyfrowe audio: 1
  • Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
  • Ilość portów HDMI: 3
  • Przekątna ekranu: 75”
  • Bluetooth: Tak
  • Głębokość urządzenia (z podstawą): 353 mm
  • Długość przekątnej ekranu (cm): 189 cm
  • Wyjścia słuchawkowe: 1
  • Głębokość opakowania: 174 mm
  • Wi-Fi: Tak
  • Zainstalowany system operacyjny: Titan OS
  • Technologia wyświetlacza: QLED
  • Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  • Ustawienia korektora: Tak
  • Szerokość opakowania: 1879 mm
  • Podstawa biurkowa: Tak
  • Kształt ekranu: Płaski
  • Wysokość urządzenia (z podstawą): 1030 mm
  • Ilość głośników: 2
  • Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
  • Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
  • Kanały wyjścia audio: 2.0 kan.
  • Waga (z podstawą): 22,3 kg
  • Standard VESA: Tak
  • Moc wyjściowa (RMS): 20 W
  • Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
  • HDCP: Tak
  • Obsługiwany format napisów: ASS
  • Kolor podstawy: Czarny
  • Technologie Philips (AV/TV): Ambilight
  • Smart TV: Tak
  • Natywna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
  • Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
  • Wysokość (bez podstawy): 968 mm
  • Zdalny dostęp: Tak
  • Audio Return Channel (ARC): Tak
  • Tryb gry: Tak
  • Skala efektywności energetycznej: Od A do G
  • Wersja HDCP: 2.3
  • Wbudowane dekodery dzwieku: Dolby Digital
  • Szerokość (bez podstawy): 1669 mm
  • Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
  • Stojak typu: Stojak na nogach
  • Teletekst: 1000 stron(y)
  • Tryb ECO: Tak
  • Funkcje dotyczące telegazety: Tak
  • System formatu sygnału cyfrowego: DVB-S2
  • Typ tunera: Cyfrowy
  • Waga (bez podstawy): 21,7 kg
  • Współpraca z Amazon Alexa: Tak
  • HbbTV: Tak
  • Głębokość (bez podstawy): 93 mm
  • Obsługa wskaźnika odświeżania wyświetlacza: 50 Hz
  • Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 102 kWh
  • Wspólny interfejs: Tak
  • Tryby inteligentne: Kino
  • Współpraca z Asystentem Google: Tak
  • Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
  • Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC): Tak
  • Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 172 kWh
  • Aplikacje wideo: BBC iPlayer
  • Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
telewizor-75-philips-75pus8510-12telewizor-75-philips-75pus8510-12-stan-nowy
Opinie o produkcie
0
O sprzedającym