  • zasilacz-impulsowy-24v-0-5a-gpv
Tylko 2 produkty w magazynie
Pozostały tylko 2 szt.
Pozostały tylko 2 szt.
1 miesiąc na odstąpienie od umowy
RBline
Faktura VAT
Marka
GLP
Kod producenta
24V/0.5A/GPV
Opis produktu
Numer Katalogowy Produktu: 24V/0.5A/GPV
Numer EAN: 5901885208220
OPIS PRODUKTU:
Rodzaj zasilacza: Impulsowy Napięcie zasilania: 90 ... 264 V AC
Zakres częstotliwości: 47 ... 63 Hz Napięcie wyjściowe: 24 V DC
Tolerancja napięcia wyj: ± 5 % Wydajność prądowa zasilacza: 0.5 A
Moc zasilacza: 12 W Sprawność: 79 %
Liczba wyjść: 1 szt. Zabezpieczenia:
Przeciążeniowe Zwarciowe Nadnapięciowe
Termiczne
Wybrane cechy:
Klasa ochronności : II
Możliwość montażu na ścianie Typ obudowy: Tworzywo sztuczne, Wodoodporna
Klasa szczelności: IP67 Temperatura pracy: -30 °C ... 70 °C
Waga: 0.12 kg Wymiary: 130 x 25 x 22 mm