  • zasilacz-lenovo-adl135ndc3a
  • zasilacz-lenovo-adl135ndc3a-stan-nowy
  • zasilacz-lenovo-adl135ndc3a-do-laptopow-ibm-lenovo
  • zasilacz-lenovo-adl135ndc3a-moc-zasilacza-135-w
  • zasilacz-lenovo-adl135ndc3a-napiecie-wyjsciowe-20-v
  • zasilacz-lenovo-adl135ndc3a-rodzaj-oryginal
zasilacz-lenovo-adl135ndc3a
Zasilacz LENOVO ADL135NDC3A
6,0
25+ osób kupiło
z 182 sztuk
z 182 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
X-MEDIA
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
96,1% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Do laptopów
IBM, Lenovo
Moc zasilacza
135 W
Napięcie wyjściowe
20 V
Rodzaj
oryginał
Waga (z opakowaniem)
0,1 kg
Kod producenta
ADL135NDC3A ADL135NLC3A
Marka
Lenovo
Opis produktu
Zasilacz LENOVO ADL135NDC3A
Oryginalny zasilacz LENOVO 20V 135W 6.75A wtyk SLIM TIP
Zalety produktu:
  • Najwyższa jakość wykonania - oryginalny zasilacz to bezpieczeństwo pracy i Twojego laptopa.
  • Idelane dopasowanie - masz 100% pewności, że produkt będzie pasował do twojego modelu komputera.
  • Zabezpieczenia - ochrona przeciwzwarciowa, ochrona przepięciowa, zabezpieczenie termiczne.
  • Organizer kabla w zestawie - ułatwia zachować porządek.
  • Kabel zasilający w zestawie: większy komfort użytkowania
zasilacz-lenovo-adl135ndc3a
Kup oryginalną łądowarkę LENOVO i korzystaj z naszego wsparcia:
  • Pomoc w doborze produktu.
  • Wsparcie pozakupowe.
  • Wieloletnie doświadczenie w branży.
Najważniejsze parametry:
  • Producent: Lenovo
  • Stan: Nowy
  • Napięcie: 20V
  • Moc: 135W
  • Natężenie: 6.75A
  • Wtyk: prostokątnySLIM TIP
  • Organizer kabla: Tak
  • Kabel zasilający: Tak / 100% miedź.