  • tech-protect-qi15w-a40-wireless-charger-black
  • tech-protect-qi15w-a40-wireless-charger-black-stan-nowy
  • tech-protect-qi15w-a40-wireless-charger-black-kolor-czarny
  • tech-protect-qi15w-a40-wireless-charger-black-prad-wyjsciowy-0-ma
  • tech-protect-qi15w-a40-wireless-charger-black-przewod-w-zestawie-tak
  • tech-protect-qi15w-a40-wireless-charger-black-zlacza-usb-typ-c
  • tech-protect-qi15w-a40-wireless-charger-black-liczba-urzadzen-ladowanych-jednoczesnie-1
  • tech-protect-qi15w-a40-wireless-charger-black-napiecie-wyjsciowe-5-v
  • tech-protect-qi15w-a40-wireless-charger-black-dlugosc-przewodu-1-m
z 592 sztuk
z 592 sztuk
1 miesiąc na odstąpienie od umowy
Akces4tel
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,2% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Kolor
czarny
Prąd wyjściowy
0 mA
Zgodność ze standardem
Quick Charge 1.0, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0
Przewód w zestawie
tak
Złącza
USB typ C
Liczba urządzeń ładowanych jednocześnie
1
Napięcie wyjściowe
5 V
Długość przewodu
1 m
Opis produktu
Tech-Protect QI15W-A40 to nowoczesna i stylowa ładowarka bezprzewodowa, która zapewnia wygodne, szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń. Wyposażona w certyfikaty Qi/CE/FCC/ROHS/UKCA/IC-ID, jest kompatybilna z większością smartfonów obsługujących ładowanie bezprzewodowe. Dzięki mocy 15W urządzenie pozwala na efektywne ładowanie, skracając czas oczekiwania.
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Matowe wykończenie
- Możliwość ładowania w pozycji wertykalnej i horyzontalnej
- System ochronny zapewniający bezpieczeństwo przed przegrzaniem i przepięciem
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A, 12V/1.5A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W
ZESTAW ZAWIERA:1 x Ładowarka Tech-Protect A40
1 x Kabel USB-C / USB-C 100cm
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Kielce
Reklamacja
2 lata
Zwroty
O sprzedającym