




Excedrin, Extra Strength, 200 Caplets
1 osoba kupiła
290,80 zł
310,16 zł
z 50 sztuk
z 50 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
Provitax
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
91,3% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Opis produktu
Nazwa Produktu:
Excedrin, Bardzo silny ból głowy, 200 tabletek
Opis
- Paracetamol 250 mg, aspiryna 250 mg (NSAID) i kofeina 65 mg
- Uśmierza/pomaga uśmierzyć ból
Dostępny bez recepty środek Extra Strength Excedrin łączy trzy aktywne składniki, aby intensywnie łagodzić bóle głowy i inne rodzaje bólu.
Szybko działająca formuła zapewnia dodatkową ulgę w silnym bólu głowy – u niektórych osób działanie jest odczuwalne już po 15 minutach.
Zastosowanie: Tymczasowo łagodzi drobne bóle i dolegliwości związane z następującymi przypadłościami:
- Ból głowy
- Przeziębienie
- Zapalenie stawów
- Bóle mięśni
- Ból zęba
- Skurcze przedmiesiączkowe i menstruacyjne
Sugerowany sposób użycia
Nie stosować w ilości większej niż zalecana.
Z każdą dawką popić pełną szklanką wody.
Dorośli i dzieci w wieku od 12 lat: 2 kapsułki co 6 godzin; nie więcej niż 8 kapletek w ciągu 24 godzin.
Dzieci poniżej 12. roku życia: Skonsultować z lekarzem.
Opinie o produkcie 0
Excedrin, Extra Strength, 200 Caplets
Brak opinii spełniających kryteria



