  • amortyzator-2110gr-mma
  • amortyzator-2110gr-mma-stan-nowy
  • amortyzator-2110gr-mma-producent-czesci-magneti-marelli
  • amortyzator-2110gr-mma-typ-samochodu-samochody-osobowe
  • amortyzator-2110gr-mma-jakosc-czesci-zgodnie-z-gvo-q-oryginal-z-logo-producenta-czesci-oem-oes
  • amortyzator-2110gr-mma-numer-katalogowy-czesci-352110070100
amortyzator-2110gr-mma
Amortyzator 2110GR/MMA
z 10 sztuk
z 10 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
DTMAUTO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Magneti Marelli
Typ samochodu
Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Numer katalogowy części
Numer katalogowy oryginału
OPEL 344617, OPEL 344655, OPEL 436482, OPEL 95527307, SACHS 316980, SACHS 317496
Numery katalogowe zamienników
Strona zabudowy
przednie prawe
Rodzaj
Olejowo-gazowe
Rodzaj zawieszenia
standardowe
Waga produktu
10 kg
Wersja
Europejska
Opis produktu
Kod towaru: 352110070100
amortyzator-2110gr-mma
Informacje o towarze:
  • Strona zabudowy: os przednia, z prawej
  • Typ amortyzatora: Kolumna zawieszenia
  • Sposób mocowania amortyzatora: górny trzon
  • Rodzaj amortyzatorów: Ciśnienie gazu
  • System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka
  • sparowany numer artykułu: 352110070200
  • Rodzaj resorowania: dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi
  • Kod: 352110070100
  • Producent: MAGNETI MARELLI
  • GenArtName: Amortyzator
  • EAN: 8001063452715
amortyzator-2110gr-mma
OPEL CORSA D (S07)
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 07.2006 - 08.2014 66 kW / 90KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) 12.2009 - 08.2014 48 kW / 65KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) 09.2009 - 08.2014 64 kW / 87KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 06.2011 - 08.2014 155 kW / 211KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 06.2011 - 08.2014 61 kW / 83KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 06.2011 - 08.2014 63 kW / 86KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) 07.2006 - 12.2010 44 kW / 60KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 07.2006 - 08.2014 59 kW / 80KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) 08.2006 - 12.2011 66 kW / 90KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 11.2006 - 08.2014 141 kW / 192KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 05.2007 - 08.2014 110 kW / 150KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 08.2006 - 08.2014 59 kW / 80KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 09.2009 - 08.2014 64 kW / 87KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 12.2009 - 08.2014 51 kW / 69KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 12.2009 - 08.2014 63 kW / 86KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 12.2009 - 08.2014 74 kW / 100KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 07.2012 - 08.2014 88 kW / 120KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 09.2009 - 12.2011 55 kW / 75KM
OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07)
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.0 (L08) 01.2010 - 08.2014 48 kW / 65KM
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08) 01.2010 - 08.2014 51 kW / 69KM
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.0 (L08) 08.2006 - 08.2014 44 kW / 60KM
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08) 08.2006 - 08.2014 59 kW / 80KM
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08) 06.2010 - 08.2014 63 kW / 86KM
OPEL ADAM (M13)
  • OPEL ADAM (M13) 1.2 10.2012 - 02.2019 51 kW / 69KM
  • OPEL ADAM (M13) 1.4 10.2012 - 02.2019 64 kW / 87KM
  • OPEL ADAM (M13) 1.4 10.2012 - 02.2019 74 kW / 101KM
  • OPEL ADAM (M13) 1.0 07.2014 - 11.2018 66 kW / 90KM
  • OPEL ADAM (M13) 1.0 07.2014 - 11.2018 85 kW / 115KM
Opinie o produkcie
0
Amortyzator 2110GR/MMA
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Kurier darmowa dostawa
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym