  • amortyzator-340103-kyb
  • amortyzator-340103-kyb-stan-nowy
amortyzator-340103-kybamortyzator-340103-kyb-stan-nowy
amortyzator-340103-kyb
Amortyzator 340103/KYB
z 100 sztuk
z 100 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
DTMAUTO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
KYB
Typ samochodu
Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Waga (z opakowaniem)
4 kg
Numer katalogowy części
340103
Numer katalogowy oryginału
MITSUBISHI 4162A153
Numery katalogowe zamienników
Strona zabudowy
tył
Rodzaj
Olejowo-gazowe
Rodzaj zawieszenia
standardowe
Waga produktu
3 kg
Wersja
Europejska
Opis produktu
Przedmiot: AMORTYZATOR TYŁ L/P PASUJE DO: MITSUBISHI OUTLANDER II 2.0-2.4 11.06-11.12
Kod towaru: 340103
amortyzator-340103-kyb
Informacje o towarze:
  • Strona zabudowy: Oś tylna
  • System tłumienia drgań zawieszenia: dwururka
  • Rodzaj amortyzatorów: Ciśnienie gazu
  • Sposób mocowania amortyzatora: dolne oko
  • Sposób mocowania amortyzatora: górny trzon
  • Typ amortyzatora: Amortyzator teleskopowy
  • Kod: 340103
  • Producent: KYB
  • GenArtName: Amortyzator
  • EAN: 4909500950302
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W)
  • MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 (CW4W) 11.2006 - 11.2012 108 kW / 147KM (Kraj producenta pojazdu Holandia, Separacja bloków , Rok prod. od 09.2009, Rok prod. do 03.2011, Kraj producenta pojazdu Japonia, nie dla wersji dla kraju Rosja)
  • MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 11.2006 - 11.2012 130 kW / 177KM (Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez 3-ciego rzędu siedzeń)
  • MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 11.2006 - 11.2012 130 kW / 177KM (Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez 3-ciego rzędu siedzeń)
  • MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 09.2010 - 11.2012 103 kW / 140KM (Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez 3-ciego rzędu siedzeń)
  • MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 4WD 11.2006 - 11.2012 108 kW / 147KM (Kraj producenta pojazdu Holandia, Separacja bloków , Rok prod. od 09.2009, Rok prod. do 03.2011, Kraj producenta pojazdu Japonia, nie dla wersji dla kraju Rosja)
  • MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 DI-D (CW8W) 02.2007 - 11.2012 103 kW / 140KM (Rok prod. od 09.2009, Rok prod. do 06.2010, Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez 3-ciego rzędu siedzeń)
  • MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 4WD (CW5W) 09.2007 - 11.2012 125 kW / 170KM (Rok prod. od 09.2009, Kraj producenta pojazdu Holandia, Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez 3-ciego rzędu siedzeń, Separacja bloków , Rok prod. od 09.2009, Rok prod. do 03.2011, Kraj producenta pojazdu Japonia, nie dla wersji dla kraju Rosja, Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez 3-ciego rzędu siedzeń)
  • MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 08.2007 - 11.2012 115 kW / 156KM (Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez 3-ciego rzędu siedzeń)
  • MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 (CW5W) 11.2006 - 11.2012 125 kW / 170KM (Rok prod. od 09.2009, Kraj producenta pojazdu Holandia, Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez 3-ciego rzędu siedzeń, Separacja bloków , Rok prod. od 09.2009, Rok prod. do 03.2011, Kraj producenta pojazdu Japonia, nie dla wersji dla kraju Rosja, Wyposażenie pojazdu dla pojazdów bez 3-ciego rzędu siedzeń)
Opinie o produkcie
0
Amortyzator 340103/KYB
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym