  • cewka-zaplonowa-0221604014-bos
  • cewka-zaplonowa-0221604014-bos-stan-nowy
  • cewka-zaplonowa-0221604014-bos-producent-czesci-bosch
  • cewka-zaplonowa-0221604014-bos-typ-samochodu-autobusy-samochody-dostawcze-samochody-osobowe
  • cewka-zaplonowa-0221604014-bos-waga-z-opakowaniem-2-kg
  • cewka-zaplonowa-0221604014-bos-numer-katalogowy-czesci-0-221-604-014
cewka-zaplonowa-0221604014-bos
Cewka zapłonowa 0221604014/BOS
z 10 sztuk
z 10 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
AUTODTM
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Bosch
Typ samochodu
Autobusy, Samochody dostawcze, Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Waga (z opakowaniem)
2 kg
Numer katalogowy części
Numery katalogowe zamienników
EGT 940027EGT, ERA 880213, ERA 880213A, FISPA 85.30161A2, HOFFER 8010500, HOFFER 8010500E, JAPANPARTS BO-110, JAPANPARTS BO-110JM, KRAFTVOLL GERMANY 05020076, METZGER AUTOTEILE 0880111, WILMINK GROUP WG1012326, WILMINK GROUP WG1142986, WILMINK GROUP WG1142987, WILMINK GROUP WG1446144, WILMINK GROUP WG1487560, WILMINK GROUP WG1496746, WILMINK GROUP WG1498863, WILMINK GROUP WG2009120, WILMINK GROUP WG2277640, WILMINK GROUP WG2361288
Numer katalogowy oryginału
NISSAN 22448 ED800, NISSAN 22448 ED800 EP, NISSAN 22448 ED80A, RENAULT 77 01 065 086
Wersja
Europejska
Opis produktu
Kod towaru: 0 221 604 014
cewka-zaplonowa-0221604014-bos
Informacje o towarze:
  • Napięcie znamionowe [V]: 14
  • Kod: 0 221 604 014
  • Producent: BOSCH
  • GenArtName: Cewka zapłonowa
  • EAN: 3165143655399
cewka-zaplonowa-0221604014-bos
cewka-zaplonowa-0221604014-bos
Kod oryginalnej części:
  • 22448 ED80A
  • BI0109MM
  • GC4800
  • GN10317
  • 22448 ED800
  • 22448 ED800 EP
NISSAN MICRA III (K12)
  • NISSAN MICRA III (K12) 160 SR 05.2005 - 06.2010 81 kW / 110KM
NISSAN MICRA C+C III (K12)
  • NISSAN MICRA C+C III (K12) 1.6 160 SR 08.2005 - 06.2010 81 kW / 110KM
NISSAN NOTE (E11, NE11)
  • NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.6 03.2006 - 06.2012 81 kW / 110KM (nie dla normy czystości spalin Euro 5)
NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10)
  • NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 02.2007 - 12.2013 84 kW / 114KM
NISSAN X-TRAIL II (T31)
  • NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 06.2007 - 11.2013 104 kW / 141KM
  • NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD 03.2007 - 11.2013 104 kW / 141KM (Rok prod. od 04.2007, Rok prod. do 07.2010)
  • NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD 06.2008 - 11.2013 103 kW / 140KM (Rok prod. do 07.2010)
  • NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 06.2008 - 11.2013 103 kW / 140KM
NISSAN TIIDA sedan (SC11)
  • NISSAN TIIDA sedan (SC11) 1.6 (C11L) 09.2007 - 12.2012 81 kW / 110KM (TECDOC-Nr silnika HR16DE, nie dla normy czystości spalin Euro 5)
  • NISSAN TIIDA sedan (SC11) 1.8 09.2007 - 12.2012 93 kW / 126KM (Rok prod. do 08.2010)
NISSAN TIIDA liftback (C11)
  • NISSAN TIIDA liftback (C11) 1.6 09.2007 - 12.2011 81 kW / 110KM
  • NISSAN TIIDA liftback (C11) 1.8 (JC11) 09.2004 - 12.2011 93 kW / 126KM (Rok prod. od 01.2005, TECDOC-Nr silnika MR18DE, Rok prod. od 03.2007, Rok prod. do 03.2010)
NISSAN SENTRA VI (B16)
  • NISSAN SENTRA VI (B16) 2.0 10.2006 - 12.2012 104 kW / 141KM (Rok prod. do 04.2009)
NISSAN NV200 Furgon
  • NISSAN NV200 Furgon 1.6 16V (VM20, M20N, M20, M20L, M20M) 02.2010 81 kW / 110KM (dla kodu modelu M20, Rok prod. do 05.2010, Separacja bloków , dla kodu modelu M20M, Rok prod. do 10.2010)
NISSAN NV200 / EVALIA Autobus
  • NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.6 16V (M20, M20M) 07.2010 81 kW / 110KM (Rok prod. do 08.2018, Norma emisji spalin Euro 4 (D4))
NISSAN TIIDA liftback (C12)
  • NISSAN TIIDA liftback (C12) 1.6 CVTC 01.2014 80 kW / 109KM
NISSAN QASHQAI +2 (JJ10E)
  • NISSAN QASHQAI +2 (JJ10E) 1.6 02.2007 - 12.2013 84 kW / 114KM (Rok prod. od 08.2008)
NISSAN QASHQAI +2 VAN (JJ10E)
  • NISSAN QASHQAI +2 VAN (JJ10E) 1.6 CVTC 03.2013 - 11.2013 86 kW / 117KM
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1)
  • RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) 09.2006 - 12.2014 102 kW / 139KM
RENAULT LAGUNA III (BT0/1)
  • RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W) 10.2007 - 12.2012 103 kW / 140KM
  • RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (BT1H, BT1G, BT1K) 10.2007 - 12.2015 103 kW / 140KM
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1)
  • RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V (KT0F, KT0W) 10.2007 - 12.2015 103 kW / 140KM
  • RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (KT1H, KT1G, KT1K) 10.2007 - 12.2015 103 kW / 140KM (TECDOC-Nr silnika M4R 704)
Numer produktu: 276 079 871
BDO: 000639593
Opinie o produkcie
0
Cewka zapłonowa 0221604014/BOS
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym