Czujnik zbliżeniowy Abakus 120-01-059 120-01-059/ABA
z 10 sztuk
z 10 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
MocnaJazda
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,7% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
- Stan
- Nowy
- Faktura
- Faktura VAT
- Producent części
- Abakus
- Typ samochodu
- Samochody osobowe
- Strona zabudowy
- tył
- Numer katalogowy części
- Numery katalogowe zamienników
- Numer katalogowy oryginału
- PEUGEOT 964624477, PEUGEOT 9646244777
Opis produktu
LORO - Numer katalogowy produktu 120-01-059
Informacje dodatkowe:
Parametry techniczne producenta:
- Rodzaj czujnika: Czujnik ultradźwiękowy
- Kolor: czarny
- Strona zabudowy: z tyłu
- Kształt: prosty
- Kod: 120-01-059
- Producent: ABAKUS
- GenArtName: Czujnik zbliżeniowy
Numery oryginalne, porównawcze i zmienne:
- V22-72-0111
Zastosowanie w pojazdach:
PEUGEOT 307 (3A/C)
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V 08.2000 - 11.2007 80 kW / 109KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V 08.2000 - 06.2005 100 kW / 136KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 08.2000 - 03.2007 66 kW / 90KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110 08.2000 - 03.2007 79 kW / 107KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 08.2000 - 09.2003 55 kW / 75KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi 10.2001 - 06.2005 50 kW / 68KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135 10.2003 - 11.2007 100 kW / 136KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V 11.2003 - 07.2007 65 kW / 88KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110 02.2004 - 03.2009 80 kW / 109KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V 03.2005 - 11.2007 103 kW / 140KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V 06.2005 - 11.2007 130 kW / 177KM
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 04.2005 - 03.2009 66 kW / 90KM
PEUGEOT 307 SW (3H)
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V 03.2002 - 04.2008 80 kW / 109KM
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V 03.2002 - 06.2005 100 kW / 136KM
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 03.2002 - 04.2008 66 kW / 90KM
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110 03.2002 - 12.2009 79 kW / 107KM
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 16V 11.2003 - 07.2007 65 kW / 88KM
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110 11.2003 - 12.2007 80 kW / 109KM
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135 02.2004 - 04.2008 100 kW / 136KM
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V 03.2005 - 04.2008 103 kW / 140KM
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 04.2002 - 09.2003 55 kW / 75KM
PEUGEOT 307 CC (3B)
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 10.2003 - 06.2005 100 kW / 136KM
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 10.2003 - 04.2009 130 kW / 177KM
- PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V 03.2003 - 04.2009 80 kW / 110KM
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V 12.2004 - 04.2009 103 kW / 140KM
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135 06.2005 - 04.2009 100 kW / 136KM
PEUGEOT 407 (6D_)
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 Bioflex (6DRFJB) 09.2007 - 02.2011 103 kW / 140KM
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.7 HDi (6DUHZJ, 6DUHZF) 10.2005 - 12.2010 150 kW / 204KM
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 HDi 170 (6D4HTH) 03.2006 - 12.2010 125 kW / 170KM
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHRH) 06.2009 - 12.2010 103 kW / 140KM
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 HDi (6D4HPH) 03.2006 - 12.2010 120 kW / 163KM
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHHA) 06.2009 - 12.2010 120 kW / 163KM
PEUGEOT 307 Break (3E)
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V 11.2003 - 07.2007 65 kW / 88KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V 03.2002 - 04.2008 80 kW / 109KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 03.2002 - 04.2008 66 kW / 90KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 03.2002 - 06.2005 100 kW / 136KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110 02.2004 - 04.2008 80 kW / 109KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135 02.2004 - 04.2008 100 kW / 136KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi 03.2002 - 06.2005 50 kW / 68KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V 03.2005 - 04.2008 103 kW / 140KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V 06.2005 - 04.2008 130 kW / 177KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110 03.2002 - 12.2009 79 kW / 107KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 04.2005 - 04.2008 66 kW / 90KM
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 04.2002 - 09.2003 55 kW / 75KM
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_)
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 05.2004 - 07.2005 85 kW / 116KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 05.2004 - 07.2005 100 kW / 136KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.2 05.2004 - 07.2005 116 kW / 158KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 3.0 05.2004 - 12.2010 155 kW / 211KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.6 HDi 110 05.2004 - 12.2010 80 kW / 109KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi 135 07.2004 - 12.2010 100 kW / 136KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 16V 08.2005 - 12.2010 92 kW / 125KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 16V 08.2005 - 12.2010 103 kW / 140KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.2 16V 08.2005 - 12.2010 120 kW / 163KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.7 HDi 10.2005 - 12.2010 150 kW / 204KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.2 HDi 170 03.2006 - 12.2010 125 kW / 170KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi 08.2008 - 12.2010 103 kW / 140KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 Bioflex 01.2008 - 12.2010 103 kW / 140KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.2 HDi 06.2008 - 12.2010 120 kW / 163KM
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi 06.2009 - 12.2010 120 kW / 163KM
PEUGEOT 407 coupe (6C_)
- PEUGEOT 407 coupe (6C_) 2.2 16V 10.2005 120 kW / 163KM
- PEUGEOT 407 coupe (6C_) 3.0 V6 10.2005 155 kW / 211KM
- PEUGEOT 407 coupe (6C_) 2.7 HDi 10.2005 150 kW / 204KM
- PEUGEOT 407 coupe (6C_) 2.0 HDi 10.2005 100 kW / 136KM
- PEUGEOT 407 coupe (6C_) 2.0 HDi 06.2009 120 kW / 163KM
- PEUGEOT 407 coupe (6C_) 3.0 HDi 06.2009 177 kW / 241KM