  • guma-drazka-stabilizatora-00741208-ted
  • guma-drazka-stabilizatora-00741208-ted-stan-nowy
  • guma-drazka-stabilizatora-00741208-ted-producent-czesci-tedgum
  • guma-drazka-stabilizatora-00741208-ted-typ-samochodu-samochody-osobowe
  • guma-drazka-stabilizatora-00741208-ted-strona-zabudowy-przod
  • guma-drazka-stabilizatora-00741208-ted-srednica-wewnetrzna-22-mm
  • guma-drazka-stabilizatora-00741208-ted-numer-katalogowy-czesci-00741208
Guma drążka stabilizatora 00741208/TED
z 10 sztuk
z 10 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
DTMAUTO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Tedgum
Typ samochodu
Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Strona zabudowy
przód
Średnica wewnętrzna
22 mm
Numer katalogowy części
Numer katalogowy oryginału
VOLVO 30635778, VOLVO 31262929, VOLVO 9127427, VOLVO 9461483, VOLVO 9492039, VOLVO 9492040
Numery katalogowe zamienników
Waga produktu
0,064 kg
Wersja
Europejska
Opis produktu
Kod towaru: 00741208
Informacje o towarze:
  • Ciężar [kg]: 0,064
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 22
  • Rodzaj łożyskowania: Poduszka gumowa
  • Strona zabudowy: Oś przednia
  • wymagana liczba: 2
  • Średnica stabilizatora [mm]: 23
  • Kod: 00741208
  • Producent: TEDGUM
  • GenArtName: Zawieszenie, stabilizator
  • EAN: 5908229954430
VOLVO S90 I (964)
  • VOLVO S90 I (964) 2.9 01.1997 - 05.1998 132 kW / 180KM
  • VOLVO S90 I (964) 2.9 01.1997 - 05.1998 150 kW / 204KM
VOLVO V90 I Kombi (965)
  • VOLVO V90 I Kombi (965) 2.9 01.1997 - 12.1998 132 kW / 180KM
  • VOLVO V90 I Kombi (965) 2.9 01.1997 - 12.1998 150 kW / 204KM
VOLVO S80 I (184)
  • VOLVO S80 I (184) 2.9 05.1998 - 07.2006 150 kW / 204KM
  • VOLVO S80 I (184) T6 05.1998 - 12.2001 200 kW / 272KM
  • VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI 01.1999 - 07.2006 103 kW / 140KM
  • VOLVO S80 I (184) 2.9 03.1999 - 07.2006 147 kW / 200KM
  • VOLVO S80 I (184) 3.0 06.2001 - 07.2006 144 kW / 196KM
  • VOLVO S80 I (184) T6 06.2001 - 07.2006 200 kW / 272KM
  • VOLVO S80 I (184) 2.5 T AWD 07.2003 - 07.2006 154 kW / 210KM
  • VOLVO S80 I (184) 2.5 T 03.2003 - 07.2006 154 kW / 210KM
  • VOLVO S80 I (184) 2.9 05.1998 - 02.2008 144 kW / 196KM
VOLVO V70 II (285)
  • VOLVO V70 II (285) T5 11.1999 - 12.2004 184 kW / 250KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 T 11.1999 - 08.2003 147 kW / 200KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.5 TDI 11.1999 - 08.2007 103 kW / 140KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 03.2000 - 08.2007 103 kW / 140KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 03.2000 - 08.2007 125 kW / 170KM
  • VOLVO V70 II (285) D5 01.2001 - 12.2008 120 kW / 163KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (CNG) 09.2001 - 08.2007 103 kW / 140KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.0 T 11.1999 - 08.2007 132 kW / 180KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 T AWD 09.2001 - 08.2002 147 kW / 200KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 D 07.2001 - 08.2007 96 kW / 131KM
  • VOLVO V70 II (285) R 2,5 T AWD 03.2003 - 08.2007 221 kW / 300KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.5 T AWD 07.2002 - 08.2007 154 kW / 209KM
  • VOLVO V70 II (285) D5 AWD 07.2002 - 08.2007 120 kW / 163KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.5 T 07.2001 - 08.2007 154 kW / 209KM
  • VOLVO V70 II (285) T5 04.2004 - 08.2007 191 kW / 260KM
  • VOLVO V70 II (285) D5 04.2005 - 12.2008 136 kW / 185KM
  • VOLVO V70 II (285) D5 AWD 05.2005 - 08.2007 136 kW / 185KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 D 04.2005 - 12.2008 93 kW / 126KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.3 10.2000 - 09.2004 195 kW / 265KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (LPG) 09.2001 - 08.2007 103 kW / 140KM
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 CDI 07.2005 - 12.2008 90 kW / 122KM
VOLVO XC90 I (275)
  • VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 01.2011 - 12.2014 147 kW / 200KM
  • VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD 10.2002 - 09.2014 154 kW / 209KM
  • VOLVO XC90 I (275) T6 AWD 10.2002 - 12.2006 200 kW / 272KM
  • VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 10.2002 - 12.2006 120 kW / 163KM
  • VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 04.2005 - 12.2012 136 kW / 185KM
  • VOLVO XC90 I (275) D3 / D5 04.2009 - 12.2014 120 kW / 163KM
  • VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD 10.2012 - 09.2014 154 kW / 209KM
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym