  • kolo-389-mm-pnr389852074
kolo-389-mm-pnr389852074
kolo-389-mm-pnr389852074
Koło 389 mm PNR389852074
Tylko 5 produktów w magazynie
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
AgroSAM
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka maszyny
Inna
Marka
Tente
Producent części
Tente
Opis produktu
Przedmiotem ogłoszenia jest:
Koło 389 mm
Średnica zew.: 389 mm
Szerokość: 85 mm
Średnica otworu: 20 mm
Rozmiar opony: 4.80/4.00-8
Średnica felgi: 8 cal
Zawiera piastę: Tak
Szerokość piasty: 74 mm
Grafika w opisie produktu
Numer produktu: 319 995 043
Opinie o produkcie
0
Koło 389 mm PNR389852074
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Kamionna
O sprzedającym