  • kolo-stale-125-mm-wh571c125
kolo-stale-125-mm-wh571c125
kolo-stale-125-mm-wh571c125
Koło stałe 125 mm WH571C125
z 39 sztuk
z 39 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
AgroSAM
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
100% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Marka wózka
Inna
Producent części
Kramp
Opis produktu
Przedmiotem ogłoszenia jest:
Koło stałe 125 mm
Średnica kółka: 125 mm
Szerokość kółka: 30 mm
Typ: Koło stałe
Z hamulcem: Nie
Typ mocowania: Z podstawą
Obciążenie statyczne max.: 110 kg
Wysokość całkowita: 150 mm
Materiał podstawy: Stal
Materiał koła: Poliuretan
Typ łożyska: Kulkowe
Długość podstawy montażowej: 100 mm
Szerokość podstawy montażowej: 85 mm
Rozstaw otworów montażowych - strona dłuższa: 80-80 mm
Rozstaw otworów montażowych: 60-60 mm
Średnica otworów montażowych: 9 mm
Grafika w opisie produktu
Numer produktu: 319 978 570
Opinie o produkcie
0
Koło stałe 125 mm WH571C125
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
12 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Kamionna
O sprzedającym