  • oslona-amortyzatora-910351-kyb
  • oslona-amortyzatora-910351-kyb-stan-nowy
  • oslona-amortyzatora-910351-kyb-producent-czesci-kyb
oslona-amortyzatora-910351-kyb
Osłona amortyzatora 910351/KYB
Tylko 5 produktów w magazynie
Gwarancja Najniższej Ceny
Gwarancja Najniższej Ceny
Pozostało tylko 5 szt.
Pozostało tylko 5 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
DTMAUTO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
KYB
Typ samochodu
Samochody dostawcze, Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Waga (z opakowaniem)
4 kg
Strona zabudowy
przód
Numer katalogowy części
910351
Numer katalogowy oryginału
Numery katalogowe zamienników
Waga produktu
0,55 kg
Wersja
Europejska
Opis produktu
Kod towaru: 910351
oslona-amortyzatora-910351-kyb
Informacje o towarze:
  • Strona zabudowy: Oś przednia
  • Kod: 910351
  • Producent: KYB
  • GenArtName: Osłona / miech powietrzny / amortyzator
Kod oryginalnej części:
  • 5405031U02
  • AK-735246
  • 5405038U00
  • 5405038U01
NISSAN ALMERA TINO (V10)
  • NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8 08.2000 - 02.2006 84 kW / 114KM
  • NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.0 08.2000 - 01.2003 100 kW / 136KM
  • NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 08.2000 - 02.2006 84 kW / 115KM
  • NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 09.2003 - 02.2006 82 kW / 112KM
  • NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 09.2003 - 02.2006 100 kW / 136KM
  • NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8 12.2002 - 02.2006 85 kW / 116KM
NISSAN X-TRAIL I (T30)
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 4x4 07.2001 - 01.2013 103 kW / 140KM (Rok prod. do 05.2007)
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 07.2001 - 10.2005 84 kW / 114KM
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 09.2002 - 01.2013 121 kW / 165KM (Rok prod. do 05.2007)
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 06.2001 - 12.2008 100 kW / 136KM (Rok prod. do 05.2007)
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 07.2001 - 01.2013 103 kW / 140KM (Rok prod. do 05.2007)
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 12.2003 - 01.2013 100 kW / 136KM (Rok prod. do 05.2007)
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 09.2001 - 01.2013 110 kW / 150KM (Rok prod. do 05.2007)
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 11.2002 - 01.2013 132 kW / 179KM (Rok prod. do 05.2007)
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 4x4 09.2001 - 01.2013 110 kW / 150KM (Rok prod. do 05.2007)
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi 10.2004 - 01.2013 84 kW / 114KM (Rok prod. do 05.2007)
  • NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi FWD 06.2001 - 09.2004 84 kW / 114KM (Rok prod. od 07.2001)
Opinie o produkcie
0
Osłona amortyzatora 910351/KYB
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Kurier darmowa dostawa
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym