  • poduszka-ramy-tsb-120fup-fbs
  • poduszka-ramy-tsb-120fup-fbs-stan-nowy
poduszka-ramy-tsb-120fup-fbspoduszka-ramy-tsb-120fup-fbs-stan-nowy
poduszka-ramy-tsb-120fup-fbs
PODUSZKA RAMY TSB-120FUP/FBS
Gwarancja Najniższej Ceny
Gwarancja Najniższej Ceny
z 14 sztuk
z 14 sztuk
14 dni na odstąpienie od umowy
DTMAUTO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Febest
Typ samochodu
Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Waga (z opakowaniem)
0,3 kg
Numer katalogowy części
TSB-120FUP
Numer katalogowy oryginału
TOYOTA 52201-35100, TOYOTA 52201-60070, TOYOTA 52201-60090, TOYOTA 5220160100
Numery katalogowe zamienników
Strona zabudowy
oś wleczona
Waga produktu
0,28 kg
Wersja
Europejska
Opis produktu
Przedmiot: TOYOTA LAND CRUISER 02-/09-/11- 3.0 D4D/4.0/4.0 V6
Kod towaru: TSB-120FUP
poduszka-ramy-tsb-120fup-fbs
Informacje o towarze:
  • Strona zabudowy: góra
  • Strona zabudowy: 1. rząd
  • Strona zabudowy: z przodu
  • Ciężar [kg]: 0,28
  • Długość opakowania [cm]: 7,2
  • Szerokość opakowania [cm]: 6,1
  • Wysokość opakowania [cm]: 6,1
  • Kod: TSB-120FUP
  • Producent: FEBEST
  • GenArtName: Mocowanie, rama pojazdu
  • EAN: 4056111029665
poduszka-ramy-tsb-120fup-fbs
Kod oryginalnej części:
LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_)
  • LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) 01.2010 218 kW / 296KM (Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna skrzynia biegów, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • LEXUS GX (URJ15_, GRJ15_) 460 4WD (URJ150) 01.2010 225 kW / 306KM (Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna skrzynia biegów, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
LEXUS GX (_J12_)
  • LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) 11.2001 - 11.2009 199 kW / 271KM (Rok prod. od 11.2002, Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna skrzynia biegów, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • LEXUS GX (_J12_) 470 (UZJ120) 11.2001 - 11.2009 175 kW / 238KM (Rok prod. od 11.2002, Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna skrzynia biegów, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_)
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125, GRJ121) 12.2002 - 12.2010 183 kW / 249KM (Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 09.2002 - 08.2009 120 kW / 163KM (Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) 07.2004 - 08.2009 122 kW / 166KM (Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125, KDJ121) 09.2002 - 12.2010 127 kW / 173KM
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120) 09.2002 - 08.2010 179 kW / 243KM (Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 2.7 (TRJ120, TRJ125) 11.2003 - 02.2010 120 kW / 163KM (Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (KZJ120) 09.2002 - 07.2009 92 kW / 125KM (Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie)
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120_) 08.2006 - 07.2009 150 kW / 204KM (Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna skrzynia biegów, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ125) 01.2003 - 07.2009 207 kW / 282KM (Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna skrzynia biegów, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_)
  • TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) 08.2009 207 kW / 282KM