  • poduszka-ramy-tsb-lc92-fbs
  • poduszka-ramy-tsb-lc92-fbs-stan-nowy
poduszka-ramy-tsb-lc92-fbspoduszka-ramy-tsb-lc92-fbs-stan-nowy
poduszka-ramy-tsb-lc92-fbs
PODUSZKA RAMY TSB-LC92/FBS
Tylko 3 produkty w magazynie
Gwarancja Najniższej Ceny
Gwarancja Najniższej Ceny
Pozostały tylko 3 szt.
Pozostały tylko 3 szt.
14 dni na odstąpienie od umowy
DTMAUTO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Febest
Typ samochodu
Samochody osobowe
Jakość części (zgodnie z GVO)
P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Waga (z opakowaniem)
1 kg
Numer katalogowy części
TSB-LC92
Numer katalogowy oryginału
TOYOTA 52203-35250
Strona zabudowy
przód
Waga produktu
0,545 kg
Opis produktu
Przedmiot: TOYOTA 4 RUNNER 95-/LAND CRUISER 95- 3.0 TD/3.4
Kod towaru: TSB-LC92
poduszka-ramy-tsb-lc92-fbs
Informacje o towarze:
  • Strona zabudowy: 2. rząd
  • Strona zabudowy: z przodu
  • Ciężar [kg]: 0,545
  • Długość opakowania [cm]: 12,9
  • Szerokość opakowania [cm]: 8,4
  • Wysokość opakowania [cm]: 6,1
  • Kod: TSB-LC92
  • Producent: FEBEST
  • GenArtName: Mocowanie, rama pojazdu
  • EAN: 4056111077703
poduszka-ramy-tsb-lc92-fbs
Kod oryginalnej części:
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_)
  • TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_, VZJ90R, VZJ95R, VZJ90W,... 03.1996 - 08.2002 131 kW / 178KM (Rok prod. od 06.1999)
  • TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_, KZJ90R, KZJ95R, KZJ90W, KZJ95W) 04.1996 - 12.2002 92 kW / 125KM (Rok prod. od 06.1999, Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna)
  • TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D 4WD (KDJ90_, KDJ95_, KDJ90W, KDJ95W) 08.2000 - 08.2002 120 kW / 163KM (Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90, KZJ95) 04.1995 - 07.2000 103 kW / 140KM (Rok prod. od 06.1999, Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna)
  • TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 2.7 (RZJ95, RZJ90) 06.1995 - 08.2002 110 kW / 150KM (Rok prod. od 06.1999)
TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_)
  • TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 3.0 TD (KZN185) 11.1995 - 11.2002 92 kW / 125KM (Rok prod. od 06.1999, Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 3.0 TDi (KZN185, KZN185W) 09.2000 - 07.2002 103 kW / 140KM (Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 3.4 (VZN180) 11.1995 - 11.2002 136 kW / 185KM (Data produkcji od 199906)
  • TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 2.7 (RZN180) 11.1995 - 07.2002 112 kW / 152KM (Data produkcji od 199906)
  • TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 3.4 4WD (VZN185) 11.1995 - 11.2002 136 kW / 185KM (Rok prod. od 06.1999, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
  • TOYOTA 4 RUNNER III (_N18_) 2.7 EFI 4WD (RZN185_, RZN185W) 11.1995 - 08.2002 112 kW / 152KM (Rok prod. od 06.1999, Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna, Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie dla pojazdu z kierownicą z lewej strony)
Opinie o produkcie
0
PODUSZKA RAMY TSB-LC92/FBS
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym