  • pompa-paliwa-0580464200-bos
  • pompa-paliwa-0580464200-bos-stan-nowy
  • pompa-paliwa-0580464200-bos-producent-czesci-bosch
  • pompa-paliwa-0580464200-bos-typ-samochodu-samochody-osobowe
  • pompa-paliwa-0580464200-bos-typ-silnika-brak-informacji
pompa-paliwa-0580464200-bos
Pompa paliwa 0580464200/BOS
z 10 sztuk
z 10 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
AUTODTM
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Bosch
Typ samochodu
Samochody osobowe
Typ silnika
Brak informacji
Numer katalogowy oryginału
FERRARI 256612, FERRARI 94 65 00 17, PORSCHE 993 620 104 80, RENAULT 77 11 165 265
Jakość części (zgodnie z GVO)
Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Waga (z opakowaniem)
2 kg
Numer katalogowy części
Numery katalogowe zamienników
Wersja
Europejska
Opis produktu
Przedmiot: ELEKTRYCZNA POMPA PALIWA (TYP BOSCH 044, WKŁAD) PASUJE DO: PORSCHE 911 3.6 10.93-09.97
Kod towaru: 0 580 464 200
pompa-paliwa-0580464200-bos
Informacje o towarze:
  • Strona zabudowy: Przewód paliwowy
  • Tryb pracy: elektryczny
  • Kod: 0 580 464 200
  • Producent: BOSCH
  • GenArtName: Pompa paliwa
  • EAN: 4047023057143
pompa-paliwa-0580464200-bos
pompa-paliwa-0580464200-bos
Kod oryginalnej części:
PORSCHE 911 (993)
  • PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 10.1993 - 08.1995 200 kW / 272KM (TECDOC-Nr silnika M 64.05, TECDOC-Nr silnika M 64.06, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 4 07.1994 - 08.1995 200 kW / 272KM (Rok prod. od 09.1994, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo 4 03.1995 - 09.1997 300 kW / 408KM (dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 03.1995 - 09.1997 316 kW / 430KM (Rok prod. do 05.1997, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 06.1995 - 09.1997 210 kW / 286KM (Kod silnika M64.20, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 4 06.1995 - 09.1997 210 kW / 286KM (Kod silnika M64.20, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera RS 06.1995 - 09.1997 221 kW / 300KM (dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 4 08.1995 - 09.1997 221 kW / 300KM (dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 4 08.1995 - 09.1997 210 kW / 286KM (TECDOC-Nr silnika M 64.21, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 4 08.1995 - 09.1997 316 kW / 430KM (Rok prod. od 06.1997, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 4 06.1997 - 09.1997 331 kW / 450KM (dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 08.1995 - 09.1997 210 kW / 286KM (TECDOC-Nr silnika M 64.21, TECDOC-Nr silnika M 64.22, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 08.1995 - 09.1997 221 kW / 301KM (dla numeru OE 993 620 104 80)
PORSCHE 911 Targa (993)
  • PORSCHE 911 Targa (993) 3.6 Carrera 08.1995 - 09.1997 210 kW / 286KM (dla numeru OE 993 620 104 80)
PORSCHE 911 kabriolet (993)
  • PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera 07.1994 - 08.1995 200 kW / 272KM (TECDOC-Nr silnika M 64.05, TECDOC-Nr silnika M 64.06, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera 4 07.1994 - 08.1995 200 kW / 272KM (Rok prod. od 09.1994, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera 4 06.1995 - 09.1997 210 kW / 286KM (dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera 06.1995 - 09.1997 210 kW / 286KM (Kod silnika M64.20, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera 08.1995 - 09.1997 221 kW / 301KM (dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera 4 08.1995 - 09.1997 221 kW / 301KM (dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera 08.1995 - 09.1997 210 kW / 286KM (TECDOC-Nr silnika M 64.21, TECDOC-Nr silnika M 64.22, dla numeru OE 993 620 104 80)
  • PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera 4 08.1995 - 09.1997 210 kW / 286KM (TECDOC-Nr silnika M 64.21, Rok prod. do 08.1997, dla numeru OE 993 620 104 80)
Numer produktu: 279 382 103
BDO: 000639593
Opinie o produkcie
0
Pompa paliwa 0580464200/BOS
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym