  • pompa-sprzegla-kia-55-0212-met
pompa-sprzegla-kia-55-0212-met
pompa-sprzegla-kia-55-0212-met
POMPA SPRZEGLA KIA 55-0212/MET
Tylko 1 produkt w magazynie
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
AUTODTM
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
95,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Metelli
Typ samochodu
Samochody osobowe
Numer katalogowy oryginału
KIA 41610-1R100
Jakość części (zgodnie z GVO)
P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Numer katalogowy części
Numery katalogowe zamienników
Wersja
Europejska
Opis produktu
Przedmiot: KIA RIO III 1.1CRDI 11-
Kod towaru: 55-0212
pompa-sprzegla-kia-55-0212-met
Informacje o towarze:
  • Średnica [mm]: 15,87
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Kod: 55-0212
  • Producent: METELLI
  • GenArtName: Pompa sprzęgła
  • EAN: 8032747299166
Kod oryginalnej części:
  • 2399
  • 41610-1R100
  • 95-0K-K32
  • 95K32
  • C30029
  • CMY7818
  • FHC5256
  • FR-K32
  • NT7818
  • PZ212
HYUNDAI ACCENT IV sedan (RB)
  • HYUNDAI ACCENT IV sedan (RB) 1.6 11.2010 90 kW / 122KM (Liczba przełożeń 6-biegowa, Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna)
  • HYUNDAI ACCENT IV sedan (RB) 1.6 11.2010 - 12.2017 91 kW / 123KM (Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna, Liczba przełożeń 6-biegowa)
  • HYUNDAI ACCENT IV sedan (RB) 1.6 CRDi 11.2010 - 12.2017 94 kW / 128KM (Liczba przełożeń 6-biegowa, Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna)
  • HYUNDAI ACCENT IV sedan (RB) 1.4 11.2010 74 kW / 101KM (Liczba przełożeń 6-biegowa, Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna)
  • HYUNDAI ACCENT IV sedan (RB) 1.6 CRDI 04.2011 - 12.2017 100 kW / 136KM (Liczba przełożeń 6-biegowa, Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna)
KIA RIO III (UB)
  • KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 09.2011 - 12.2017 63 kW / 86KM (System hamulcowy Tcic)
  • KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 09.2011 - 12.2017 80 kW / 109KM (System hamulcowy Tcic)
  • KIA RIO III (UB) 1.1 CRDi 09.2011 - 12.2017 55 kW / 75KM (System hamulcowy Tcic)
  • KIA RIO III (UB) 1.4 CRDi 09.2011 - 12.2017 66 kW / 90KM (System hamulcowy Tcic)
  • KIA RIO III (UB) 1.25 LPG 09.2011 - 12.2017 63 kW / 86KM (Liczba przełożeń 6-biegowa, Rok prod. do 02.2015, Rodzaj skrzyni biegów Skrzynia biegów manualna)
  • KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 09.2011 - 12.2017 79 kW / 107KM (System hamulcowy Tcic)
  • KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT 09.2011 - 12.2017 62 kW / 84KM (System hamulcowy Tcic)
KIA RIO III sedan (UB)
  • KIA RIO III sedan (UB) 1.25 CVVT 10.2011 - 12.2017 63 kW / 86KM (System hamulcowy Tcic)
  • KIA RIO III sedan (UB) 1.4 CVVT 10.2011 - 12.2017 80 kW / 109KM (System hamulcowy Tcic)
  • KIA RIO III sedan (UB) 1.2 CVVT 11.2014 - 12.2017 64 kW / 87KM (System hamulcowy Tcic)
Numer produktu: 279 746 531
BDO: 000639593
Opinie o produkcie
0
POMPA SPRZEGLA KIA 55-0212/MET
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym