  • reflektor-swiatel-przednich-773-1105r-ld-e-dep
  • reflektor-swiatel-przednich-773-1105r-ld-e-dep-stan-nowy
  • reflektor-swiatel-przednich-773-1105r-ld-e-dep-producent-czesci-depo
Reflektor świateł przednich 773-1105R-LD-E/DEP
Tylko 3 produkty w magazynie
-7%
-7%
Pozostały tylko 3 szt.
Pozostały tylko 3 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
DTMAUTO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
94,7% kupujących poleca ten sklep
Faktura VAT
Producent części
Depo
Typ samochodu
Jakość części (zgodnie z GVO)
P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Waga (z opakowaniem)
2 kg
Numer katalogowy części
773-1105R-LD-E
Numery katalogowe zamienników
773-1105R-LD-E(+ZAP), ICNT
Numer katalogowy oryginału
Strona zabudowy
prawa
Wersja
Europejska
Opis produktu
Kod towaru: 773-1105R-LD-E
Informacje o towarze:
  • Strona zabudowy: z prawej
  • Rodzaj lampy: H1
  • Funkcja lampy: ze światłem mijania
  • Funkcja lampy: ze światłem drogowym
  • Funkcja lampy: ze światłem pozycyjnym
  • Wyposażenie pojazdu: do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna)
  • Ruch lewo-/prawostronny: dla ruchu prawostronnego
  • Rodzaj rejestracji: Z aprobatą ECE
  • sparowany numer artykułu: 773-1105L-LD-E
  • Żarówka z cokołem: P14.5s
  • Kod: 773-1105R-LD-E
  • Producent: ABAKUS
  • GenArtName: Reflektor
VOLVO 850 Kombi (855)
  • VOLVO 850 Kombi (855) 2.4 09.1992 - 12.1996 125 kW / 170KM (Rok prod. od 08.1993)
  • VOLVO 850 Kombi (855) 2.0 08.1994 - 12.1996 93 kW / 126KM
  • VOLVO 850 Kombi (855) 2.4 08.1992 - 07.1994 103 kW / 140KM (Rok prod. od 08.1993)
  • VOLVO 850 Kombi (855) 2.5 TDI 08.1995 - 12.1996 103 kW / 140KM
  • VOLVO 850 Kombi (855) 2.0 02.1993 - 12.1996 105 kW / 143KM (Rok prod. od 08.1993)
  • VOLVO 850 Kombi (855) 2.0 Turbo 02.1993 - 12.1996 155 kW / 210KM (Rok prod. od 08.1993)
  • VOLVO 850 Kombi (855) 2.4 08.1994 - 12.1996 106 kW / 144KM
  • VOLVO 850 Kombi (855) 2.4 AWD 04.1996 - 10.1997 142 kW / 193KM
  • VOLVO 850 Kombi (855) T5 02.1993 - 12.1996 166 kW / 226KM (Rok prod. od 08.1993)
  • VOLVO 850 Kombi (855) T5-R 08.1995 - 12.1996 184 kW / 250KM
VOLVO 850 (854)
  • VOLVO 850 (854) 2.0 06.1991 - 12.1996 105 kW / 143KM (Rok prod. od 08.1993)
  • VOLVO 850 (854) 2.4 06.1991 - 07.1994 103 kW / 140KM (Rok prod. od 08.1993)
  • VOLVO 850 (854) 2.4 08.1991 - 12.1996 125 kW / 170KM (Rok prod. od 08.1993)
  • VOLVO 850 (854) 2.4 08.1994 - 12.1996 106 kW / 144KM
  • VOLVO 850 (854) 2.0 08.1994 - 12.1996 93 kW / 126KM
  • VOLVO 850 (854) 2.5 TDI 08.1995 - 12.1996 103 kW / 140KM
  • VOLVO 850 (854) 2.0 Turbo 08.1993 - 12.1996 155 kW / 210KM
  • VOLVO 850 (854) T5 08.1993 - 07.1996 166 kW / 226KM
  • VOLVO 850 (854) T5-R 08.1995 - 12.1996 184 kW / 250KM
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Kurier darmowa dostawa
Punkty odbioru
Wieliczka
O sprzedającym